Witam

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Izabela Złocka
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 00:07
NIM:
Lokalizacja: Dreampolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Izabela Złocka »

Ja sobie wypraszam :D
Izabela Złocka
Lady Burmistrz Dreamopolis Królewskiego
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Aleksander »

Szczerze, to dużo bardziej zdziwiłoby mnie, gdybyś naprawdę była kobietą, a nie kolesiem pod kobietę się podszywającym. W zasadzie to drugie w ogóle by mnie nie zdziwiło ;-)
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Izabela Złocka
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 00:07
NIM:
Lokalizacja: Dreampolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Izabela Złocka »

No trudno, udowadniać swojej płci w tym miejscu nie zamierzam :)
A w ogóle skąd taka teoria?
Izabela Złocka
Lady Burmistrz Dreamopolis Królewskiego
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Aleksander »

To nie jest teoria. To jest bogactwo doświadczeń ostatnich 11 lat w mikroświecie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Izabela Złocka
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 00:07
NIM:
Lokalizacja: Dreampolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Izabela Złocka »

To, że mężczyźni są w znacznej większości i podszywają się też pod kobiety, to nie znaczy, że od czasu do czasu nie wpadnie tu prawdziwa kobieta :)
Izabela Złocka
Lady Burmistrz Dreamopolis Królewskiego
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: RomanoPorfavor »

Przypominam obecnym Towarzyszom, że transfobia nie jest na tym forum akceptowana. Towarzysz Aluś już zarobił nadzór, więc stąpajcie ostrożnie.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Izabela Złocka
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 00:07
NIM:
Lokalizacja: Dreampolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Izabela Złocka »

A Pan/Towarzysz też ma mnie za faceta? ^^
Izabela Złocka
Lady Burmistrz Dreamopolis Królewskiego
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: RomanoPorfavor »

Niby dlaczego miałbym? Skoro deklaruje się Towarzyszka jako kobieta to jest Towarzyszka kobietą, nie widzę powodu aby zakładać inaczej.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Izabela Złocka
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 00:07
NIM:
Lokalizacja: Dreampolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Izabela Złocka »

Rozumiem i dziękuję :)
Izabela Złocka
Lady Burmistrz Dreamopolis Królewskiego
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Tomasz von Habsburg pisze:
Fryderyk Orański-Nassau pisze:Akrypa Rabotowicz von Primisz, na forum swego czasu obecna, ale nie wiem co teraz robi.
Niekoniecznie.
Czyli byłem w błędzie.

Rodziny powstają tak jak zostało już napisane. Ja zostałem adoptowany, czyli przysposobiony. Ród von Witt przez uznanie Hansa von Witta i Daniela von Witta(dawniej Daniela de la Vege) za braci, gdzie JXW(Jego Książęca Wysokość) przybrał 2 synów. Rody mają różny charakter. Niektórzy zawierają "małżeństwa" homoseksualne; JKW Alfred w swoim rodzie uznałby wybranie mu komuś małżonki za obrazę dla rodu, a w przypadku mojego wymagana jest zgoda Głowy Rodziny do zawarcia małżeństwa. Wszystko zależy od tego kto daną rodzinę zakłada(światopogląd).
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Izabela Złocka
Posty: 40
Rejestracja: 24 sty 2018, 00:07
NIM:
Lokalizacja: Dreampolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Izabela Złocka »

I to potencjalne "dzieci" się zgłaszają do "rodziców", czy odwrotnie? A może nie ma znaczenia?
Izabela Złocka
Lady Burmistrz Dreamopolis Królewskiego
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Wydaje mi się, że nie ma znaczenia. W moim przypadku została mi złożona poufna propozycja. Ale podejrzewam, że gdyby komuś zależało to raczej nie zostałby odrzucony. Z tym, że np. moja rodzina ma w doktryne wpisane kierowanie się konkretnymi wartościami, więc na ogół wyszukujemy właśnie osoby, które prezentują wysoki poziom kultury osobistej i reprezentują nurt "konserwatywny". Cudzysłów, bo ten chrześcijański, a nie wychodzący z definicji.
Członkowie mojego rodu to głównie osoby powiązane z Rotrią, ale również wybrany król Rzeczpospolitej Obojga Narodów, Maurycy Orański-Nassau aka JKM Jerzy III, który przybył do nas wczoraj z wizytą ;)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Andrzej »

Można też na przykład pozostać przy wolnych związkach. Sam preferuję przygodne romanse z chłopcami. Ostatnio lubuję się w białych dreamlandzkich mężczyznach – najlepsze pasywy w tej części mikroglobu.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Daniel von Witt »

ᚚᚃᚏ pisze:Przypominam obecnym Towarzyszom, że transfobia nie jest na tym forum akceptowana. Towarzysz Aluś już zarobił nadzór, więc stąpajcie ostrożnie.
Nie przesadza Pan? Nikt konkretny nie został znieważony, a Aluś de la Ciprofloksja wypowiedział swoje zdanie. Karanie za "transfobię"... Tego jeszcze nie grali.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Torkan Ingawaar »

Nie przesadza Pan? Nikt konkretny nie został znieważony
I nikt konkretny nie musiał. Art 33. Kodeksu Karnego stanowi jasno, że przestępstwo zachodzi również wówczas, gdy znieważona zostanie grupa ludności - w tym przypadku grupą tą są obywatele i mieszkańcy transpłciowi. Określanie ich mianem - cytuję - nerdów poprzebieranych za panienki i piszących o sobie w rodzaju żeńskim zdecydowanie jest znieważeniem i co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Daniel von Witt »

Jednakże, jeśli powołuje się Pan na artykuł Kodeksu Karnego to niestety, ale Pan pudłuje, bo nie można zamknąć komuś ust na podstawie kodeksu działając jako moderator.

Ach komuniści, cenzura jest jakoś największa wtedy, gdy Wy jesteście premierami.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Izabela Złocka pisze:
To, że mężczyźni są w znacznej większości i podszywają się też pod kobiety, to nie znaczy, że od czasu do czasu nie wpadnie tu prawdziwa kobieta :)
Proszę się nie przejmować. Niektórzy tu obecni nie potrafią rozgraniczać świata realnego od wirtualnego i mają chorą potrzebę dociekania, kim jest dany mikronauta/mikronautka w rzeczywistym świecie.

Ponieważ jeszcze tego nie zrobiłem, z mojej strony witam Panią serdecznie na ziemiach Dreamlandu. Podobnie jak moi przedmówcy, mam nadzieję, iż odnajdzie Pani w naszym kraju swoją v-ojczyznę i zadomowi się u nas na stałe. Jakby miała Pani jeszcze jakieś pytania, to tak jak większość tu zamieszkałych jestem do Pani dyspozycji.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Próba zamykania ludziom ust z tak błahego powodu zasługuje na pogardę. Zezwolenia zagraniczne to jedno, rozumiem ich potrzebę, ale o zezwolenie na wypowiadanie własnej opinii też mam prosić MSWiA?

Zmienianie swojej płci w internecie jest nie mniej śmieszne i nie mniej żałosne, niż w realu. Jeśli ktoś się nawet nie kryje z tym, że robi w internecie za kobietę, a jest w realu mężczyzną to nie rozumiem dlaczego inni mieliby ukrywać, że tak nie jest.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Daniel von Witt »

Fryderyk Orański-Nassau pisze:Próba zamykania ludziom ust z tak błahego powodu zasługuje na pogardę. Zezwolenia zagraniczne to jedno, rozumiem ich potrzebę, ale o zezwolenie na wypowiadanie własnej opinii też mam prosić MSWiA?
Premier tego Rządu jest komunistą. Nie pisał Pan się do Rządu z powodów ideologicznych, więc głupio teraz tak wybrzydzać.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Niegdysiejsze pozwy o to, że ktoś obraża v-homoseksualność Torkana Ingawaara(Nie wnikam jak jest naprawdę, po prostu mnie to nie obchodzi, bo i to bez znaczenia) to jedno, ale nie spodziewałem się, że doświadczę tego, że ktoś jest kneblowany, bo uważa tzw. "osoby transpłciowe" za seksualnych dewiantów i nie uznaje czegoś takiego jak trzecia, dziesiąta czy milionowa płeć.

Znam realne przekonania towarzysza Premiera, ale na ogół cieszy mnie to, że Dreamland jest wolny od tematów zastępczych jak aborcja czy tzw. "transpłciowość" właśnie ze świata realnego i ma własne, czyli jakim to "Doktor" nie jest uzurpatorem; a to że ktoś gada i nic nie robi, a sam nie robi. Naprawdę musimy do tej puli przenosić wątki ze świata realnego, Dreamlandu nie dotyczące w żaden sposób? Bo to naprawdę brnie w dziwnym kierunku-jeśli zaczniemy się kłócić o to czy w Dreamlandzie wolno dokonać aborcji przez internet to już pozostaje zmienić mikronacje, bo na reformy będzie zdecydowanie za późno.

Choć pewnie wybiegam za daleko. Mam nadzieję, że do takiego absurdu nie dojdzie.
P.S. A, dodam że póki nadzoru nie ma to zamierzam korzystać ze swojego fundamentalnego prawa wolności wypowiedzi.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość