Witajcie ;)

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Mortes von Razorin
Posty: 4
Rejestracja: 1 gru 2017, 00:48
NIM:
Kontakt:

Witajcie ;)

Post autor: Mortes von Razorin »

Przybyłem do Dreamlandu ale od razu zaznaczę, że nie mam zamiaru ubiegać się o obywatelstwo. Dlaczego, pytacie? Jestem miejscowym przedstawicielem Suderlandzkiego magazynu i mam zamiar z pełną premedytacją korzystać z błogosławieństw płynących z posiadania konta, wliczając w to wyszukiwarkę.
Nie, nie jestem oficjalnym przedstawicielem Suderlandu, wykonuje tylko obowiązki związane z prowadzeniem mojej prywatnej działalności.
Tak, możecie mnie uznać za korespondenta, tak możecie do mnie zagadać, tak jestem otwarty na rozmowę.
Jest tu jakaś funkcja "tymczasowego pobytu"? Szczerze powiedziawszy, jeśli ktoś może mnie pokierować na właściwe tory z legalizacją mojego pobytu tutaj, będę wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Mortes von Razorin pisze: Jest tu jakaś funkcja "tymczasowego pobytu"? Szczerze powiedziawszy, jeśli ktoś może mnie pokierować na właściwe tory z legalizacją mojego pobytu tutaj, będę wdzięczny ;)
Jeszcze jakiś czas temu była, ale KSI z Królową stwierdzili, że z przypisywania grup same problemy, więc to usunięto. Proszę bawić się dobrze.

Co do reszty tekstu-brzmi jakbyśmy mieli wyganiać ;D Proszę czuć się jak u siebie.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Mortes von Razorin
Posty: 4
Rejestracja: 1 gru 2017, 00:48
NIM:
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Mortes von Razorin »

Przepraszam jeśli moje powitanie brzmi dość defensywnie, ale dużo się tu mówi o kraju z którego pochodzę - przeważnie w tonach negatywnych. Oczywiście napięcia nie zmniejsza nastawienie moich rodaków, którzy też ciętością języka potrafią się poszczycić :D
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Chamberlain »

Mortes von Razorin pisze:Przepraszam jeśli moje powitanie brzmi dość defensywnie, ale dużo się tu mówi o kraju z którego pochodzę - przeważnie w tonach negatywnych. Oczywiście napięcia nie zmniejsza nastawienie moich rodaków, którzy też ciętością języka potrafią się poszczycić :D
Witamy, witamy! Postawa defensywna jest w pełni zrozumiała. Rzeczywiście padło tu sporo różnych sformułowań, więc taka wizyta do dobra okazja, by pewne rzeczy sprostować lub podjąć bezpośrednią polemikę.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Daniel von Witt »

Witam Pana serdecznie. Cieszę się, że Królestwo skutecznie "wysyła zaproszenia" do odwiedzenia naszych skromnych progów. Tym bardziej postaramy się Pana dobrze, po dreamlandzku ugościć. Zapraszamy do dyskusji, zwiedzania, a być może podjęcia jakichś większych działań i inicjatyw, które mogłyby zbliżyć nasze państwa.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Andrzej »

Siema!
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Gaston de Senancour »

Daję punkcik za brawurę. Proszę ściągnąć koszulę i zapraszam na matę.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Aleksander »

Też obstawiacie, że w realu Gaston to albo typ, który ma 20 kg niedowagi albo przeciwnie, 20 kg nadwagi i jego najgroźniejszy przeciwnik to chromy kot z zapaleniem pęcherza? Co tłumaczyłoby fascynację sikaniem krwią. Na śniegu.

Ceterum censeo jebać pasy.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Gaston de Senancour »

Zaorałeś mnie teraz jak ten poważny krasnal z Ardemii. Proponuję partyjkę tryktraka, może tutaj będę miał jakieś szanse.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Aleksander »

Nie umiem w to grać.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Witajcie ;)

Post autor: Karolina Aleksandra »

Mortes von Razorin pisze:
Jestem miejscowym przedstawicielem Suderlandzkiego magazynu i mam zamiar z pełną premedytacją korzystać z błogosławieństw płynących z posiadania konta, wliczając w to wyszukiwarkę.

Proszę korzystać z pełną premedytacją, chociaż zachęcam też do uczestnictwa w dyskusjach na forum.

Jeśli chodzi o stały pobyt, można zarejestrować się na stronie Królestwa i zaznaczyć odpowiednią opcję — w ten sposób wszystko będzie legalne.

(—) Karolina Aleksandra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość