Kłaniam się

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Grigorij Gavranov
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2017, 15:05
NIM: 852003
Kontakt:

Kłaniam się

Post autor: Grigorij Gavranov »

Witam wszystkich,

Nazywam się Grigorij Gavranov i po wielu podróżach w otchłani wyszukiwarki "google" zdecydowałem się tutaj osiedlić. Interesują mnie niekonwencjonalne formy rozrywki, dlatego też zdecydowałem się spróbować swoich sił w mikronacji. Tak jak już to określiłem podczas rejestracji, interesuje się: polityką, politologią, językoznawstwem i historią oraz po hipsterowsku to j snookerem. Na chwilę obecną mam tutaj zamiar działać jako freelancer i nie chcę się zobowiązywać do obejmowania urzędów, które mogą ode mnie wymagać obecności danego dnia, o danej godzinie, gdyż nie chcę nikomu robić problemów i przykrości, jakby się coś przytrafiło w życiu realnym i nie mógłbym się stawić. Dlatego też myślę, że będę działał teraz na obszarze nauki i kultury. Myślę że to tyle na teraz. Jeśli ktoś miałby do mnie jakieś pytania, to z przyjemnością odpowiem.

Serdecznie pozdrawiam,

(—) Grigorij Gavranov.
(—) Grigorij Gavranov
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Daniel von Witt »

Witam Pana,

jeżeli nie zapoznał się Pan jeszcze z Nawigatorem, to polecam. W razie pytań lub wątpliwości - służę pomocą. Miłej zabawy i częstej obecności w dyskusjach :)

(-) Daniel von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Karolina Aleksandra »

Witamy serdecznie w Królestwie Dreamlandu. Przed Panem moc rzeczy do odkrycia, także i w dziedzinie kultury i nauki. Na razie zachęcam do rozejrzenia się po forum i zapoznania się z panującym klimatem — może być, hm, lekko niekonwencjonalnie. Warto także zadawać pytania :)

Co konkretnie Pana w kulturze fascynuje, nawiasem pytając? Pytam ogólnie, nie tylko w kontekście naszej zabawy.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Aleksander »

Czyim jesteście klonem?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: RomanoPorfavor »

Klassik.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Grigorij Gavranov
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2017, 15:05
NIM: 852003
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Grigorij Gavranov »

Karolina Aleksandra pisze:
Co konkretnie Pana w kulturze fascynuje, nawiasem pytając? Pytam ogólnie, nie tylko w kontekście naszej zabawy.

(—) Karolina Aleksandra
Wasza Królewska Mość,

Interesuję się głównie poezją i literaturą. Dość regularnie czytam, przy czym gatunki które wybieram są różnorodne i szkoda czasu na wypisywanie wszystkich
الوـس pisze:Czyim jesteście klonem?
Czy "klon" oznacza dziecko w dreamlandzkiej gwarze? Jeśli tak, to nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie. Mój byt tutaj powstał w wyniku rejestracji.

Pytanie ode mnie:

Czy jest możliwość podjęcia nauki w Gimnazjum Królewskim?
(—) Grigorij Gavranov
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Karolina Aleksandra »

Grigorij Gavranov pisze:
Interesuję się głównie poezją i literaturą. Dość regularnie czytam, przy czym gatunki które wybieram są różnorodne i szkoda czasu na wypisywanie wszystkich

W takim razie czy można prosić o tytuł utworu, który ostatnio Pan czytał i który się Panu spodobał? :)
Czy "klon" oznacza dziecko w dreamlandzkiej gwarze? Jeśli tak, to nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie. Mój byt tutaj powstał w wyniku rejestracji.

„Czy jesteście klonem” (lub czyim) to dosyć hermetyczne powitanie w mikronacjach. Klon to druga (lub kolejna) tożsamość danej osoby, synonim multikonta. Z uwagi na to, że nie mamy aż takiego napływu nowych ludzi, a wielu nowych na przestrzeni lat okazywało się osobami, które już kiedyś działały w mikronacjach — stąd to powitanie/pytanie.
Czy jest możliwość podjęcia nauki w Gimnazjum Królewskim?

Obecnie Gimnazjum nie funkcjonuje. Można za to skorzystać z podlinkowanego przez Ministra von Witta Nawigatora, aby uzupełnić swoją wiedzę na temat Królestwa. Polecam także przejrzenie bazy linków oraz innych podstron na stronie głównej. Powinno to być całkiem niezłym substytutem nauki i zdobywania wiedzy o Królestwie oraz mikronacjach.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Grigorij Gavranov
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2017, 15:05
NIM: 852003
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Grigorij Gavranov »

W takim razie czy można prosić o tytuł utworu, który ostatnio Pan czytał i który się Panu spodobał? :)
Ostatnim książka była "Gra w Kości" Elżbiety Cherezińskiej. W historii najbardziej pasjonują mnie dzieje średniowiecza, dlatego urzekła mnie jej dynamiczna, nietuzinkowa i silnie powiązana z faktami powieść o pierwszym Królu Polski. Ogólnie kocham wszystko co jest związane z polityką, intrygami i dbaniem o własne interesy.

„Czy jesteście klonem” (lub czyim) to dosyć hermetyczne powitanie w mikronacjach. Klon to druga (lub kolejna) tożsamość danej osoby, synonim multikonta. Z uwagi na to, że nie mamy aż takiego napływu nowych ludzi, a wielu nowych na przestrzeni lat okazywało się osobami, które już kiedyś działały w mikronacjach — stąd to powitanie/pytanie.
W dzisiejszych czasach ludzie wolą relaks niż jakiś dodatkowy wysiłek intelektualny, który jest wymagany tutaj. Dużo czytałem na tym forum, dlatego już rozumiem pewną cześć specyfiki klimatu panującego w mikronacjach.
Obecnie Gimnazjum nie funkcjonuje. Można za to skorzystać z podlinkowanego przez Ministra von Witta Nawigatora, aby uzupełnić swoją wiedzę na temat Królestwa. Polecam także przejrzenie

bazy linków oraz innych podstron na stronie głównej. Powinno to być całkiem niezłym substytutem nauki i zdobywania wiedzy o Królestwie oraz mikronacjach.
Szkoda. Ładnie byłoby mieć kiedyś tytuł "prof.net" przed nazwiskiem.

Doczytam jeszcze co nieco i zobaczymy co będzie dalej.
(—) Grigorij Gavranov
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Karolina Aleksandra »

Grigorij Gavranov pisze:
Ostatnim książka była "Gra w Kości" Elżbiety Cherezińskiej. W historii najbardziej pasjonują mnie dzieje średniowiecza, dlatego urzekła mnie jej dynamiczna, nietuzinkowa i silnie powiązana z faktami powieść o pierwszym Królu Polski. Ogólnie kocham wszystko co jest związane z polityką, intrygami i dbaniem o własne interesy.

Zatem pewnie zaliczył Pan i „House of Cards”? Co do Cherezińskiej — mam gdzieś zakopaną „Niewidzialną Koronę”, muszę się w końcu za to zabrać, zwłaszcza po powyższej rekomendacji.
Szkoda. Ładnie byłoby mieć kiedyś tytuł "prof.net" przed nazwiskiem.

To już nie w Gimnazjum Królewskim, a na Uniwersytecie Królewskim. W takim razie za parę dni — jeśli się Pan przekona do nas — napiszę do Pana w tej sprawie. Tymczasem wracam do pracy. Miłego zwiedzania Królestwa.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Witam bardzo serdecznie jako Premier Rządu Królewskiego. Widzę, że interesuje się pan polityką. Chciałby pan dołączyć do jakiejś partii? Jeśli ma pan poglądy prawicowe, to jak zawsze zapraszam do Klubu Politycznego św. Augustyna (KPA).

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Grigorij Gavranov
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2017, 15:05
NIM: 852003
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Grigorij Gavranov »

Karolina Aleksandra pisze: Zatem pewnie zaliczył Pan i „House of Cards”?
Szczerze mówiąc nie, ale wszyscy mówią że warto. Postaram się sprawdzić ten tytuł.
To już nie w Gimnazjum Królewskim, a na Uniwersytecie Królewskim. W takim razie za parę dni — jeśli się Pan przekona do nas — napiszę do Pana w tej sprawie. Tymczasem wracam do pracy. Miłego zwiedzania Królestwa.
Myślałem, że przy nieaktywnym Gimnazjum Królewskim możliwość zdobywania tytułów naukowych jest zablokowana. Cieszę się, że jednak jest taka możliwość.
Chciałby pan dołączyć do jakiejś partii? Jeśli ma pan poglądy prawicowe, to jak zawsze zapraszam do Klubu Politycznego św. Augustyna (KPA).
Muszę się bardziej zaznajomić z wieloma kwestiami, dlatego politykę zostawiam sobie na później. Dziękuje jednak za zaproszenie i obiecuję rozważyć propozycję.
(—) Grigorij Gavranov
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Daniel von Witt »

Jestem przekonany, że Pańskie zainteresowanie wzbudzi natomiast to miejsce. W razie czego komunikuję, że posada zarządzającego tą instytucją jest wolna.

(-) Daniel von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Aleksander »

Oskar ben Grozny Witt pisze:Witam bardzo serdecznie jako Premier Rządu Królewskiego. Widzę, że interesuje się pan polityką. Chciałby pan dołączyć do jakiejś partii? Jeśli ma pan poglądy prawicowe, to jak zawsze zapraszam do Klubu Politycznego św. Augustyna (KPA).
Urzędujący premier zaprasza nowego do swojej partii. Żenujące. Weź po prostu Oskarek zrezygnuj, bo widać, że poważyłeś się na coś, co w związku z twoim wiekiem, predyspozycjami osobistymi i stopniem rozwoju intelektualnego w widoczny sposób ciebie przerasta.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Daniel von Witt »

Jesteś jałowy. To jest żenujące. Forumowe pyskówki to wszystko, na co Cię stać.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Aleksander »

To urocze, że premier rządu królewskiego stał się niemową i wysłał prezesa swojej partii w charakterze psa łańcuchowego. Widać, że nie jesteś jeszcze wprawiony w posługiwaniu się marionetkami. Ty masz siedzieć w cieni i pociągać za sznurki, a jak już musisz kimś zastąpić Oskarka, bo buzię rozdziawił jak te pelikany, to wysyłasz innego umyślnego.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Po pierwsze:
Nie wysyłam prezesa partii w celu obrony mojej osoby, tylko nie lubię gadać z głupkami,

Po drugie:
Oskarżanie mnie o marionetkę von Witta staje się, a właściwie stało się już nudne.

Skończ już latać po swym świńskim wybiegu szczekając do każdego, bo masz się za kogoś wyjątkowego.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Aleksander »

(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
McMelkor
Posty: 229
Rejestracja: 18 sie 2010, 23:19
NIM:
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: McMelkor »

Grigorij Gavranov pisze:Nazywam się Grigorij Gavranov i po wielu polityką, politologią, językoznawstwem i historią
Jest nas zatem dwóch. Miło mi.

Co konkretnie w obrębie językoznawstwa?

/-/ Simon x. McMelkor
᚛ᚄᚔᚋᚑᚅ ᚋᚐᚉ ᚋᚓᚂᚉᚑᚏ᚜
http://elderland.dreamland.net.pl/serwis/
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Kłaniam się

Post autor: Polyna »

Grigorij Gavranov pisze:Nazywam się Grigorij

snookerem
He he.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Kłaniam się

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Czołem ;)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość