Tentego.

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth
Posty: 144
Rejestracja: 21 lis 2010, 16:00
NIM: 285192
Lokalizacja: Astis Hus
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Ignats ik Ruth »

A propos dorszowego zadupia - za jakiś czas może bym narracyjnie kopnął ten swój zespół, sam nie wiem... Może chociaz tam czeka mnie Sukces :p
(—) Ignats ik Ruth
królowa-matka Baridasu, diuk Altborka, diuk-małżonek Markony, dzierżawca Wschodniego Domu
Teutończyk z Leocji, nim: 285192
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth
Posty: 144
Rejestracja: 21 lis 2010, 16:00
NIM: 285192
Lokalizacja: Astis Hus
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Ignats ik Ruth »

Kochani Państwo,

a jak można uzyskać prawo pisania na forum baliwatu (konkretnie: Domeny Króleswkiej)? Stały pobyt+zamieszkanie? Obywatelstwo+zamieszkanie? Jakies osobne uprawnienia wenatrz baliwatu?
Pozdrawiam

/przezTapatalk/
(—) Ignats ik Ruth
królowa-matka Baridasu, diuk Altborka, diuk-małżonek Markony, dzierżawca Wschodniego Domu
Teutończyk z Leocji, nim: 285192
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Edward II »

Ignacy pisze:a jak można uzyskać prawo pisania na forum baliwatu (konkretnie: Domeny Króleswkiej)?
Każdy użytkownik forum ma takie prawo.

  • E II
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth
Posty: 144
Rejestracja: 21 lis 2010, 16:00
NIM: 285192
Lokalizacja: Astis Hus
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Ignats ik Ruth »

Ok, faktycznie, poczyniłem błędne założenia. Ponawiam pytanie w odniesieniu do Skytji :)
/przezTapatalk/
(—) Ignats ik Ruth
królowa-matka Baridasu, diuk Altborka, diuk-małżonek Markony, dzierżawca Wschodniego Domu
Teutończyk z Leocji, nim: 285192
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Torkan Ingawaar »

Tu także nie powinno być żadnych technicznych ograniczeń. Jeśli takowe występują to proszę osoby uprawnione o zmianę ustawień działu i umożliwienie pisania wszystkim zarejestrowanym użytkownikom forum.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Daniel von Witt »

Zaraz powinno być ok. Do tej pory goście zagraniczni mogli wypowiadać się w Domenie Królewskiej z wyjątkiem lenn. Czemu takie uprawnienia ustawiono? Nie mam pojęcia.

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: RomanoPorfavor »

Ignacy pisze:No bez przesady, sama nazwa tego nie wymusza. Wystarczy powołać jakąś Seneszalię/Radę Seneszalów Baliwatu X i voila. Baliw to przeca raczej urzędas niż lennik, a w nieistniejącej Francji onegdaj równy seneszalowi (chiba). No chyba, ze mowa o tych tytularnych dwóch niewiadomo-ktosiach na Wyspach Normandzkich, którzy nie mają w sumie nic poza nazwą taboreta.
Mówię o konstrukcji ustrojowej, nie o nazwie. Zgodnie z konstytucją na czele baliwatu stoi wasal króla - czyli ustrój feudalny jest obowiązkowy. Niby można by kombinować, że wasalem będzie wybierany prezydent czy coś - ale moim zdaniem to już by było lekkie nadużycie.
PTR pisze:No jednak nie kto inny, jak rząd dreamlandzki, się z tego poglądu publicznie wycofał. Nie ładnie tak ciągle zmieniać zdanie :/
Nie wiem czy ładnie. Wiem, że rząd nie uczynił tego zgodnie z prawem, gdyż naruszył swoje zobowiązania wobec Scholandii, które nakładał na KD traktat zjednoczeniowy. Ja wiem, że przyzwyczajeni jesteście, że wszystko gra wedle waszego scenariusza, ale obawiam się, że te czasy powoli dobiegają końca.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Gaston de Senancour »

Zamierza Pan jakoś mocniej zaangażować się w życie publiczne Domeny?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth
Posty: 144
Rejestracja: 21 lis 2010, 16:00
NIM: 285192
Lokalizacja: Astis Hus
Kontakt:

Re: Tentego.

Post autor: Ignats ik Ruth »

Całej raczej nie, jak już to Sktytji raczej. Chociaż będąc na Państwa miejscu na mnie bym ani nie liczył, ani nie czekał. W KSach się zapuściłem, a bez ogarnięcia tam raczej nie będę chciał ogarniać tu, jak sądzę.
/przezTapatalk/
(—) Ignats ik Ruth
królowa-matka Baridasu, diuk Altborka, diuk-małżonek Markony, dzierżawca Wschodniego Domu
Teutończyk z Leocji, nim: 285192
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość