Witam

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Yaqu13
Posty: 373
Rejestracja: 18 lis 2015, 18:03
NIM: 723255
Kontakt:

Witam

Post autor: Yaqu13 »

Serdecznie wszystkich witam ;)

Krótko/długo o mnie:
Jestem Michał... to tyle ;p

Moją przygodę z KD rozpocząłem jakieś 5 lat temu, a może i więcej?! w prowincji Webland. Chciałem nauczyć się wtedy HTML-a i uznałem, że to będzie odpowiednie miejsce. Po ok roku zapał do HTML-a minął a raczej wyczerpałem jego możliwości ;)

Przeprowadziłem się zatem do Scholandi aby spróbować czegoś nowego ponieważ mieli bardziej rozbudowany system gospodarczy. Tam nie znalazłem mentora, który podzielił by się swoją wiedzą więc wyruszyłem w dalszą podróż.

Kolejnym przystankiem na mojej twórczej drodze była Java ale brak sensownych PL poradników i mój staruszek zwany laptopem spowodował porzucenie tego kierunku, a już się widziałem jak piszę Minecrafta2 ;)

Dziś wracam do KD z nową "obsesją" zwaną php, css, js, sql. Na razie sprawia mi to masę frajdy i może za szybko mi się nie znudzi.

Mam nadzieję, że tu znajdę osoby które troszkę mnie wesprą albo chociaż dadzą tematy do "ćwiczeń", tak więc chętnie przyjmę zamówienia na wykonanie strony.

Zastrzegam, że się uczę i kod strony to niekiedy istny chaos ;) Może się czasami wykrzaczyć ale rzadko mi się zdarza co nawet mnie dziwi. Podobno jak strona działa bez problemu to jest źle napisana ;p

PS. Nie jestem grafikiem więc fantastyczne przejścia między podstronami i jednorożce rysowane na zamówienie odpadają
(-) Michał wicehrabia Yaqu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Daniel von Witt »

Witam serdecznie!

Cieszę się, że Pan wraca na stare śmieci :) Czasami można mieć wrażenie, że dosłownie, więc tym bardziej Pański zapał do pracy informatycznej będzie cenny dla Dworu i Rządu Królewskiego, gdzie właśnie powinien Pan kierować swoje kroki w celu uzyskania konkretnych zleceń i opieki pod tym względem. Z pewnością znajdzie Pan tam wspólny język z potencjalnymi zleceniodawcami. Kontakt: JKM Marcin Mikołaj oraz JKW Pavel Svoboda. Sam również postaram się zadbać o to, by efektywnie spędzał Pan część wolnego czasu przeznaczoną na Dreamland :)

Miłej zabawy i dużo satysfakcji z wspólnej zabawy :)

(-) Daniel markiz von Witt
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Pavel Svoboda »

Witam serdecznie w Dreamlandzie.

Czy 5 lat temu występował Pan pod tym samym imieniem? Pamięta pan może z jakimi stronami (instytucji czy miast) był Pan wtedy związany?

Co do współpracy, mam już pewien pomysł, który będę musiał omówić z Jego Królewską Mością. Mamy spore plany na nowe systemy, wszystkie specyfikacje są gotowe (w sumie jakieś 40 stron tekstu), tylko implementacja idzie powoli, bo JKM jest w zasadzie jedynym zajmującym się kodowaniem w tej chwili.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Marcin Mikołaj »

Z radością witam Szanownego pana w Królestwie. Z jeszcze większą radością usłyszę odpowiedzi na padające w wątku pytania :)

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Yaqu13
Posty: 373
Rejestracja: 18 lis 2015, 18:03
NIM: 723255
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Yaqu13 »

Pavel Svoboda pisze:Witam serdecznie w Dreamlandzie.

Czy 5 lat temu występował Pan pod tym samym imieniem? Pamięta pan może z jakimi stronami (instytucji czy miast) był Pan wtedy związany?

Co do współpracy, mam już pewien pomysł, który będę musiał omówić z Jego Królewską Mością. Mamy spore plany na nowe systemy, wszystkie specyfikacje są gotowe (w sumie jakieś 40 stron tekstu), tylko implementacja idzie powoli, bo JKM jest w zasadzie jedynym zajmującym się kodowaniem w tej chwili.
1. Imię i nazwisko miałem inne. Nie pamiętam dokładnie jakie to były dane, bo aż tak dobrej pamięci nie mam a moje dane zmieniałem często ;)

2. Pomagałem przy aktualizacji strony miasta, chyba w prowincji Webland. Z naciskiem na "chyba" bo prowincję po kilku miesiącach zmieniłem i teraz nie pamiętam czy nie ze względu na ofertę pracy i pomoc przy budowie "miasta"

3. Prowadziłem fundację, która wspierała moją loterię. Jednak ze względu na małą ilość osób chętnych do kupowania losów pomysł umarł śmiercią naturalną. Loteria nie była w stanie zebrać wymaganą kwotę aby sama się finansować

4. Kolejnym projektem było stworzenie drużyny i rozgrywek w piłkę nożną. Tu mnie wspierało kilka osób a nawet państwowa gazeta. Z tego co widzę ktoś projekt pociągnął dalej bo rozgrywki w piłkę się toczą. Miał to być osobny system a nie zewnętrzna "gra" ale zawsze coś ;)

5. Co do systemu to jak powiecie co dokładnie potrzeba to może ogarnę, jeśli będę umiał. Jestem samoukiem a nie informatykiem więc nie wymagać cudów

PS. Pracuję więc czas mam głównie w weekendy lub podczas urlopu tak jak dziś :D

Do kontaktu zapraszam przez GG 1003737 często jestem na niewidoko więc po prostu piszcie ;)
lub spamujcie przez moją malutką stronkę http://yaqu13.w8w.pl/ lub od razu na maila yaqu@fuks.pl
(-) Michał wicehrabia Yaqu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości