Przywitanie

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Vivian Resin
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2014, 11:40
NIM: 681714
Kontakt:

Przywitanie

Post autor: Vivian Resin »

Witam,

O Królestwie dowiedziałam się od znajomych, zainteresowało mnie jak to funkcjonuje i postanowiłam się zarejestrować, chwilowo się rozglądam a w przyszłości mam nadzieję się w to lepiej wdrożyć.

Pozdrawiam,
Vivian Resin :)
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Fabiola de Willibald »

Witamy, witamy :)

Zapraszam jednak do aktywnego uczestnictwa. Pamiętam jeszcze swoje początki w KD i obserwowanie z boku wcale nie ułatwia zrozumienia idei Dreamlandu :) Proszę napisać czym się Pani interesuje, a chętnie podsunę jakiś projekt :) Bo... tak dobrze widzieć kolejną kobietkę wśród tylu mężczyzn :D

Pozdrawiam,
Fabiola de Willibald
Tomasz von Lageros
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:50
NIM: 811577
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Tomasz von Lageros »

Witam Szanowne Panie!

Tomasz von Lageros do usług! Ja również jestem nowy w Królestwie Dreamlandu. Chętnie pozwiedzam i poznam uroki Królestwa. Jakieś propozycje gdzie zajrzeć w pierwszej kolejności? :)

Pozdrawiam,
Tomasz von Lageros
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Marcin Mikołaj »

Witamy w Królestwie,

Co dużo ukrywać, trafiliście na czas zmian, kiedy mamy zamiar wprowadzić nowa konstytucję, przeorganizować struktury Królestwa i sposób zabawy w wirtualne państwo. Społeczność nasza nie jest ostatnimi czasy mega aktywna, ale cieszymy się z napływu każdej osoby - czytajcie, sprawdzajcie, przeglądajcie strony i przede wszystkim wypowiadajcie się na forum.

Warto zapoznać się z podstawowymi danymi urzędów, kontaktować się mailowo z Namiestnikami, czy z Dworem Królewskim w sprawach ważnych i mniej ważnych - wszyscy są skłonni do pomocy i odpowiedzi. Zapraszamy także na kanał IRC, gdzie często mozna spotkać już żywa ikonę kanału Steda Asketila, czy przechadzającego się tam od czasu do czasu mnie - #5prowincji IRC, wejście możliwe ze strony głównej.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Tomasz von Lageros
Posty: 7
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:50
NIM: 811577
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Tomasz von Lageros »

Co za zaszczyt być przywitanym przez samego króla! A tak serio to witam Waszą Królewską Mość. Dziękuję za dobre rady. Zmiany często są nieuniknione aby państwo sprawnie funkcjonowało. KaKuTy rządi na IRC :)

Pozdrawiam,
Tomasz von Lageros
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Marcin Mikołaj »

Oczywiście, że zmiany są nieuniknione, dlatego zachęcam do udziału w debatach publicznych związanych z konsultacjami społecznymi i nie tylko.

Kakuty są czasem wredne, proszę uważać :)

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Otton van der Berg »

Witamy serdecznie w naszych skromnych progach.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości