Witajcie, drodzy!

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Dundan
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2014, 22:12
NIM: 848575
Kontakt:

Witajcie, drodzy!

Post autor: Dundan »

Witam wszem i wobec!
Bardzo mi miło :D Jestem tutaj kompletnie zielony i na dzień dzisiejszy niewiele rozumiem w zakresie tego, jak należy się tu zachować, co mówić. Mam jednak nadzieję, że z Waszą pomocą jakoś przebrnę przez ten najgorszy etap.
Otóż, bardzo mnie interesuje sam fakt istnienia czegoś takiego jak mikronacje, chciałem nieco zgłębić temat. Witam Was zatem jeszcze raz, miło mi, pozdrawiam!

Johny.
Awatar użytkownika
Panevnick
Posty: 841
Rejestracja: 20 sie 2010, 20:15
NIM: 300929
Lokalizacja: Morland, Satrina
Kontakt:

Re: Witajcie, drodzy!

Post autor: Panevnick »

Witam serdecznie :)

Jeżeli pojawiają się jakieś pytania - proszę śmiało je zadawać. W tym miejscu starsi Dreamlandczycy pomagają nowym obywatelom.

Gdzie Pan zamieszkał, w jakiej prowincji?
(-) Paul diuk von Panevnick
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Witajcie, drodzy!

Post autor: Pavel Svoboda »

Również serdecznie witam. Na początek sugeruję zarejestrowanie się w naszym spisie mieszkańców na stronie http://www.dreamland.net.pl, o ile jeszcze Pan tego nie zrobił.

Niestety rejestrować się trzeba osobno na stronie i na forum - to wynika z ograniczeń technicznych. Rejestracja nie zajmie jednak 10 minut, więc mam nadzieję, że to nie problem. Po rejestracji automatycznie otrzyma Pan status obywatela naszego Królestwa.

Przy rejestracji należy wybrać jedną z czterech prowincji, więc proponuję najpierw wybrać się na małą wycieczkę po wszystkich prowincjach (linki dostępne ze strony głównej). Proszę dać nam znać w tym wątku, jakie miał Pan wrażenia i którą prowincję Pan wybrał :)
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Witajcie, drodzy!

Post autor: Edward II »

Otóż to. Na początek - rzeczy podstawowe. Rejestracja, wybór prowincji, awatar. Niech Pan potraktuje sprawę w kategoriach szeroko pojętej rozgrywki RPG i wybierze dla siebie pewną "rolę". Na tym etapie nie zaszkodzi, a może nawet pomóc. Reszta przyjdzie sama.

W tej chwili znajdujemy się w trakcie kolejnej debaty ustrojowej. Czeka nas poważna przebudowa systemu politycznego. Trwa referendum, tu i ówdzie trafi Pan na ślady dyskusji na temat nowej konstytucji. W międzyczasie może dołączyć Pan do naszych rozgrywek piłkarskich, zastanowić się nad własnym biznesem lub spróbować sił w polityce - formalne działają w tej chwili dwie partie (liberalne Radykalne Centrum i centroprawicowa Partia Burżuazyjna). Po wakacjach powinno urodzić się coś nowego. Zasadniczo jednak dominuje podejście pragmatyczne i technokratyczne. A szkoda, bo w tej chwili nieco brakuje nam ideologów.

Ze swojej strony zapraszam do sekcji dziennikarzy i "wodolejców". Na stronie głównej znajdzie Pan linki do najnowszych artykułów prasowych.

  • (-) Jacques de Brolle
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: Witajcie, drodzy!

Post autor: Albon »

...nie tylko nie do wodolejców ;)

Jak to brakuje ideologów ... a ja sie tak staram :(

Pozdrawiam Albon
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Witajcie, drodzy!

Post autor: Otton van der Berg »

Witamy serdecznie w najstarszym państwie wirtualnym w Polsce.
Czekamy na spostrzeżenia odnośnie odwiedzonych prowincji i dalszego info, czyli czy wybrał pan już miejsce zamieszkania.
Zasugerowałbym nawet poproszenie namiestnika prowincji (dopóki jeszcze istnieją) o darmowe lokum dla nowych obywateli w prowincji która pan wybrał :-)
pozdrawiam
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości