Witam

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Ramon Serano-Lopez IV
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2013, 17:16
Numer GG: 32949763
NIM:
Kontakt:

Witam

Post autor: Ramon Serano-Lopez IV »

Witam drodzy Dreamandczycy,przybywam tutaj do was w celach biznesowych.A na ten czas chciałbym się dowiedzieć jak u was działają firmy?Czy trzeba być obywatelem by móc założyć firmę?Prosiłbym także o opowiedzenie o najważniejszych firmach w tym kraju.
A tak,zapomniałbym się przedstawić.Jestem Ramon Serano-Lopez IV i przybywam z ZSKHiW. O mikronacjach dowiedziałem się około rok temu i już zostałem :) .Teraz chciałbym stworzyć międzymikronacyjną potęgę.Więcej o mojej firmie proszę się pytać w tym temacie.
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Ramonie, mówisz o Obrzynexsie?
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Ramon Serano-Lopez IV
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2013, 17:16
Numer GG: 32949763
NIM:
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Ramon Serano-Lopez IV »

A o czym mówię?
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

No już dobrze. Cieszę się że spółka, a konkretnie jej część, się rozwija.
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Ramon Serano-Lopez IV
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2013, 17:16
Numer GG: 32949763
NIM:
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Ramon Serano-Lopez IV »

Przepraszam,ale jestem lekko poddenerwowany,i jeszcze mnie głowa boli od wczoraj.
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Widać jak się bawią towarzysze z ZSKHiW ;)
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Ramon Serano-Lopez IV
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2013, 17:16
Numer GG: 32949763
NIM:
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Ramon Serano-Lopez IV »

Lekkie zamieszanie miałem z tym tunelem.Ale za to widzę że bardzo się wszyscy interesują moją sprawą...żegnam...
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Siergiusz Asketil »

Witam serdecznie.
Ale za to widzę że bardzo się wszyscy interesują moją sprawą...żegnam...
Taki pośpiech u poważnego biznesmena? Spokojnie, niektórzy mają święta i trochę rzadziej zaglądają do świata mikronacji.
Czy trzeba być obywatelem by móc założyć firmę?
Nie, obywatelstwo nie jest wymagane. Należy jednak złożyć wniosek o stały pobyt w naszym państwie (rejestracja na stronie głównej).
Prosiłbym także o opowiedzenie o najważniejszych firmach w tym kraju.
Spis przedsiębiorstw działających na terenie Królestwa Dreamlandu znajduje się w tym miejscu. Lista nie jest najaktualniejsza, lecz większość podmiotów na niej zamieszonych nadal funkcjonuje. Trudno wymienić najważniejsze z nich - każda firma ma pewien udział na rynku w danym sektorze. O szczegóły warto zapytać w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, gdzie ministrem jest Jego Królewska Wysokość Pavel Svoboda.

Z chęcią dowiedziałbym się czegoś więcej o Obrzynexie. Być może wtedy lepiej doradzę, jeżeli chodzi o kontakt z odpowiednimi osobami.

Pozdrawiam i życzę udanych inwestycji w Dreamlandzie,
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości