Witam ponownie

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2013, 15:31
NIM:
Kontakt:

Witam ponownie

Post autor: Ciecierad Ciecieląg »

Nie było mnie przez długi czas, ale było to wywołane problemami technicznymi. Wróciłem do v-życia kilka dni temu, ale jeszcze musiałem ogarnąć co się dokładnie dzieje w ZSKHiW. Tym razem przybywam z misją naukową. N Uniwersytecie Hirshberskim zdobyłem tytuł doktora, a teraz tam wykładam. Stworzyłem teorię, mówiącą o zjawiskach społecznych i ideologiach, którą nazwałem ,,Teoria bolszewizmu i mieńszewizmu społecznego"(nie ma to żadnego związku z komunizmem). Oto link do mojej teorii:

http://hirshbergiaweerland.cba.pl/index ... pic=2111.0

Proszę Was, o podanie przykładów zjawisk lub ugrupowań, które wiążą się w jakiś sposób z opisanymi przeze mnie ideologiami bądź zjawiskami. Z góry dziękuję.
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Posty: 19
Rejestracja: 12 maja 2013, 15:31
NIM:
Kontakt:

Re: Witam ponownie

Post autor: Ciecierad Ciecieląg »

Przez długi czas byłem nieobecny i nie trzymałem przez ten czas żadnej odpowiedzi. Mam jednak nadzieję, że takową otrzymam i liczę na Waszą pomoc.
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Witam ponownie

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Ja się chyba z panem nie muszę witać ;) (dla nieświadomych znamy się z ZSKHiW)
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości