STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Witajcie!

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Poradnik dla nowych: TUTORIAL. Kanał IRC — tu porozmawiasz z mieszkańcami.
Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Witajcie!

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 14 maja 2013, 15:04

Witam.

Nazywam się Ciecierad Ciecieląg i jestem obywatelem ZSKHiW. Z różnych powodów postanowiłem rozpocząć działanie również na terenie Dreamlandu. Liczę na to, że miło będzie się nam współpracowało.
mjr dr Ciecierad baron Ciecieląg

Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Herb:
Kontakt:

Re: Witajcie!

Post autor: Otton van der Berg » 15 maja 2013, 08:54

Witaj przybyszu o dziwnym nazwisku ;-)
(-) Otton wicehrabia van der Berg OOIII

ObrazekObrazek

Siergiusz Asketil
Numer GG: 44811514
Herb:
Kontakt:

Post autor: Siergiusz Asketil » 15 maja 2013, 15:21

Witamy serdecznie. Mam nadzieję, że Królestwo Dreamlandu okaże się idealnym drugim domem :)
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat

Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 15 maja 2013, 16:35

Jestem niemal pewny, że tak będzie.

PS: Już któryś raz z kolei ludzi dziwi moje nazwisko ale nie dziwę się temu bo na początku sam się z niego śmiałem. Dodam jednak, że mój zmarły rodak miał na nazwisko Archeminiwiriłikotoczerepepenczewiczekowski.

Awatar użytkownika
Hans von Witt
Numer GG: 62266972
Herb:
Kontakt:

Post autor: Hans von Witt » 15 maja 2013, 18:43

Witamy, witamy!

(-)Hans von Witt

Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Kontakt:

Post autor: Tobiasz von Richtoffen » 15 maja 2013, 18:48

Witam!

Czy to dobrze że twoje imię kojarzy mi się z indianami?
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.

Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 15 maja 2013, 20:14

Ciecierad to imię słowiańskie, staropolskie.Niewiele ma chyba wspólnego z Indianami chociaż być może, niektóre plemiona używały imion brzmiących podobnie.

Jeśli mówimy już o Indnianach to sprostuję też sprawę avatara, bo w ZSKHiW jest osoba, która, z jego powodu, uważała mnie za Indianina. Można się łatwo pomylić, acz zdjęcie przedstawia syberyjskiego szamana.

Fabiola de Willibald
Numer GG: 5426719
Kontakt:

Post autor: Fabiola de Willibald » 15 maja 2013, 23:28

Witam serdecznie :) Nazwisko faktycznie ciekawe, aż przez moment myślałam, że może zna Pan mojego realowego znajomego, ponieważ on tak właśnie się nazywa, a nie jest ono często spotykane :)

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Ciecierad Ciecieląg
Kontakt:

Post autor: Ciecierad Ciecieląg » 16 maja 2013, 17:19

W realu nie znam nikogo o takim nazwisku. Zasłyszałem je gdzieś, bodajże w jakimś filmie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”