Witam!

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Przemek de la Stolarski
Posty: 1
Rejestracja: 1 mar 2013, 16:05
Numer GG: 20476003
NIM: 793861
Kontakt:

Witam!

Post autor: Przemek de la Stolarski »

Witam wszystkich serdecznie! Dostąpiłem zaszczytu zostania obywatelem Dreamlandu, a konkretniej miasta Orlova w Księstwie Surmala. Interesuję się polityką, historią i piłką nożną. W realnym świecie uczę się, piszę artykuły do kilku gazet i stron internetowych, jestem redaktorem na portalu narodowcy.net, a także mam za sobą pierwsze kroki w własnej działalności gospodarczej.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Daniel von Witt »

Przemek de la Stolarski pisze:Witam wszystkich serdecznie! Dostąpiłem zaszczytu zostania obywatelem Dreamlandu, a konkretniej miasta Orlova w Księstwie Surmala. Interesuję się polityką, historią i piłką nożną. W realnym świecie uczę się, piszę artykuły do kilku gazet i stron internetowych, jestem redaktorem na portalu narodowcy.net, a także mam za sobą pierwsze kroki w własnej działalności gospodarczej.
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że odnajdzie się Pan u nas i zostanie na dłużej. Tutaj: http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic ... 259&t=2004 oferty pracy, w tym związane z historią. Mogą Pana zainteresować. Proszę szukać też szerzej, poza Surmalą. Gdyby miał Pan pytania - proszę pisać na forum lub przez prywatne wiadomości.

(-) Daniło hrabia de la Vega
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Otton van der Berg »

Witamy serdecznie w Dreamlandzie, pana zainteresowania z powodzeniem mogą osiągnąć sukces na płaszczyźnie mikronacyjnej więc na pewno będzie się pan tutaj dobrze czuł.
Pozdrawiam
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Gregory de Corylus
Posty: 181
Rejestracja: 18 wrz 2010, 13:30
Numer GG: 4944940
NIM: 696920
Lokalizacja: Surmala, Maribor
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Gregory de Corylus »

Serdecznie witamy w malowniczej Surmali. Jak wspomniał mój poprzednik Pana zainteresowania da się przełożyć na tutejsze realia: pisać artykuły - można o wszystkim. Tu proponuje kontakt z Józefem Kalickim który wydaje nową broszurę "Niecodziennik". Piłka nożna - jest kilka lig w których grają drużyny z Królestwa (na bazie managera xperteleven.com), polityka - tutaj również jest pole do popisu. Aktualnie trwają wybory do Izby Poselskiej, ale jeśli zobaczy Pan "z czym to się je" może następnym razem. Na razie może jakas posada w administracji? Tu kontakt z Namiestnikiem Surmali.

Możliwości jest wiele, wszystko zależy od chęci i wyobraźni. Jeśli ma Pan jakieś pytania proszę się nie krępować - tu chętnie wszyscy pomogą :)
Gregory hrabia de Corylus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości