Cześć!

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Kryspin van Buuren
Numer GG: 5007592
NIM:
Kontakt:

Cześć!

Post autor: Kryspin van Buuren »

Dzień dobry, witam państwa bardzo serdecznie.

Po dość długiej przerwie (blisko 7-8 miesiącach) udało mi się uporządkować pewne sprawy. Tym samym chciałbym ponownie wbić się w życie Dreamlandu i znowu wespół budować ten piękny kraj.
Nie ukrywam, że po wejściu na stronę Królestwa nie zdzwiwielm się ogromem zmian jakie nastały przez czas mojego urlopu od mikronacji. Niemniej jednak, przez ten ogrom zmian chcę jeszcze bardziej odkrywać (na nowo) Nasze państwo.

Od miesiąca jestem obywatelem Królestwa, jednak dopiero dziś wracam w pełni sił. Nie jestem obywatelem żadnej innej mikronacji. W międzyczasie mojego "urlopowania" zabierałem od czasu do czasu głos w sprawach międzynarodowych jako były Sekretarz Generalny Organizacji Polskich Mikronacji, tam gdzie wymagana była moja interwencja.

Dziękuję JKW Robertowi van Buurenowi, mojemu wujowi za okazałe wsparcie w związku z wykluczeniem mnie w ostatnich dniach z rodu Węży przez mojego ojca JKW Michaela von Lichtensteina. Nie chcę rozstrząsać ponownie powodów takiego stanu rzeczy. Zainteresowani znajdą odpowiedź na tym forum i Księstwa Sarmacji.

Mam nadzieje, że mimo przeszłości przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami przynajmniej Ci, który chociaż trochę mnie lubili. Ci zaś, którym nie przypadłem do gustu zaznaczam już zawczasu, iż będę robił wszystko by zmienić ich pogląd na moją osobę.

Kryspin van Buuren
dawniej von Lichtenstein
mgr net. Kryspin van Buuren
Były Sekretarz Generalny OPM

Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Kontakt:

Re: Cześć!

Post autor: APRS »

Witam.

Czy w związku ze zmianą sytuacji rodzinnej, życzeniem jest również zmiana nazwiska na forum? Jeżeli tak, to proszę o kontakt pocztą.

Awatar użytkownika
Tomasz Lerent
Numer GG: 39342063
NIM: 795720
Kontakt:

Re: Cześć!

Post autor: Tomasz Lerent »

Witam serdecznie!

To piękne ,jak do państwa powracają "starzy" mieszkańcy, przypomina mi się biblijna historia o synu marnotrawnym.

Życzę panu szczęścia i powodzenia!
(-) Sir Tomasz Paweł de' Lerent
Poseł XX kadencji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”