Ohayou gozaimasu

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Quentin Eldfjall
Posty: 4
Rejestracja: 2 lis 2010, 12:38
Numer GG: 28897885
NIM: 224931
Kontakt:

Ohayou gozaimasu

Post autor: Quentin Eldfjall »

Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się Quentin van der Eldfjall i kilka dni temu po raz kolejny wprowadziłem się do Dreamlandu, ponownie do Luindoru. Nie będę jednak mówił o tym co kiedyś - nic wielkiego w sumie nie osiągnąłem.
Pozwolę sobie uniknąć długich wywodów na swój temat, dobrze wiem, że raczej nikt nie przyszedł tu czytać rozprawek. Lubię rysować, czytać, pisać (takie nieśmiertelne trio), j. japoński, budyń. No i w sumie One Piece, Pokemony i Soul Eatera.
Ogólnie jestem megalomanem pragnącym dominacji nad światem, czyli zapewne nic niezwykłego. : )

Mam nadzieję, że tym razem odnajdę się wśród społeczności i może nawet przetrwam tu dłużej niż tydzień. ^^

Pozdrawiam,
Quentin van der Eldfjall
Bartosz Lenczowski
Posty: 122
Rejestracja: 13 wrz 2010, 21:24
Numer GG: 2489317
NIM:
Lokalizacja: Vuolatar
Kontakt:

Re: Ohayou gozaimasu

Post autor: Bartosz Lenczowski »

Witamy serdecznie na ziemiach Luindoru! Jednocześnie zachęcam do czynnej aktywności w przechodzącej metamorfozę prowincji.
(-) Bartosz Lenczowski

Obrazek
Awatar użytkownika
Paweł Erwin
Posty: 73
Rejestracja: 18 sie 2010, 23:36
Numer GG: 1883539
NIM: 338711
Lokalizacja: Koppenberg, Marchia Dhatar
Kontakt:

Re: Ohayou gozaimasu

Post autor: Paweł Erwin »

Witam serdecznie i cieszę się, że wybrał Pan właśnie Luindor, najpiękniejszy zakątek Królestwa ;)
/-/ Paweł Erwin diuk de Archien-Liberi
Robert I, RS.
król-senior
Posty: 605
Rejestracja: 22 cze 2010, 10:09
Numer GG: 3258225
NIM: 833216
Herb: r02
Lokalizacja: Ekorre, Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Ohayou gozaimasu

Post autor: Robert I, RS. »

Witamy!

Mam nadzieję, że tym razem zadomowi się Pan u nas na stałe! Jeżeli będzie miał Pan jakieś pytania, to proszę kontaktować się bezpośrednio z Namiestnikiem Luindoru, albo z nami na tym forum.
(-) Robert I, RS.
dr net. nauk prawnych
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Ohayou gozaimasu

Post autor: Edward II »

Quentin Eldfjall pisze: Ogólnie jestem megalomanem pragnącym dominacji nad światem, czyli zapewne nic niezwykłego. : )
Witamy zatem w klubie. Życzę powodzenia w realizacji planów i już teraz serdecznie zachęcam do "zdominowania" cokolwiek sennego Księstwa Luindoru. Nie wiem, jak będzie z pokemonami, ale fanów budyniu z pewnością Pan tu znajdzie.

(-) Jacques de Brolle
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Paweł Erwin
Posty: 73
Rejestracja: 18 sie 2010, 23:36
Numer GG: 1883539
NIM: 338711
Lokalizacja: Koppenberg, Marchia Dhatar
Kontakt:

Re: Ohayou gozaimasu

Post autor: Paweł Erwin »

Jacques de Brolle pisze:Witamy zatem w klubie. Życzę powodzenia w realizacji planów i już teraz serdecznie zachęcam do "zdominowania" cokolwiek sennego Księstwa Luindoru. Nie wiem, jak będzie z pokemonami, ale fanów budyniu z pewnością Pan tu znajdzie.
*chrząka znacząco* A co z Marszałkiem Dworu?
/-/ Paweł Erwin diuk de Archien-Liberi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości