TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Dobry wieczór

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Kamiljan Harlin Wespucci
Kontakt:

Dobry wieczór

Post autor: Kamiljan Harlin Wespucci » 15 sie 2019, 21:59

Szanowni Państwo!
Nazywam się Kamiljan de Harlin von Wespucci, moją ojczyzną jest Federacja Nordacka. Przybywam do Dreamlandu, by spróbować działalności w innej mikronacji i wspomóc państwo w potrzebie. Najbardziej interesuje mnie polityka i filozofia; w realu jestem lewicowym libertarianinem i epikurejczykiem.
Czy znajdzie się dla mnie jakaś robota w Waszym kraju?
/-/ Kamiljan de Harlin von Wespucci

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Kontakt:

Re: Dobry wieczór

Post autor: Maciej II » 15 sie 2019, 22:39

Witamy, witamy!

Królewska Kompania Ekspedycyjna poszukuje ochotników do wyprawy na Nową Surmalę!

viewtopic.php?f=24&t=10679

viewtopic.php?f=424&t=10690

Jeżeli szuka Pan innych możliwości rozwoju - mamy działający, nowobsadzony samorząd, wybory, itd.

Leszek van der Fryssau

Post autor: Leszek van der Fryssau » 15 sie 2019, 22:49

Sredecznie Witam,

nowego mieszkańca Królestwa Dremlandu. Potrzebujesz pracy? Korporacja Fryssau potrzebuje nowych pracowników.
Gazeta "Goniec" poszukuje dziennikarzy i fotoreporterów. Dreamlad Television, dreamladzka telewizja poszukuje dziennikarzy. Radio Dreamland poszukuje dziennikarzy.

Więc wybór jest spory. Praca jest miła i przyjemna.

Zapraszam!

Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Książę Furlandii i Luindoru
Kontakt:

Post autor: Christien van der Pohl » 15 sie 2019, 23:07

Witamy w Dreamlandzie.
Obrazek

(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl

Awatar użytkownika
Andy Sky
Kontakt:

Post autor: Andy Sky » 15 sie 2019, 23:18

Witaj,
Kamiljan Harlin Wespucci pisze:
15 sie 2019, 21:59
Najbardziej interesuje mnie polityka i filozofia; w realu jestem lewicowym libertarianinem i epikurejczykiem.
Czy znajdzie się dla mnie jakaś robota w Waszym kraju?
Jak najbardziej, na dzień dobry - parlament czeka na osoby z zacięciem politycznym. ;)

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 16 sie 2019, 08:11

Serdecznie witam!
Robert II Fryderyk, r. s.
"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Juan Ortega
Kontakt:

Post autor: Juan Ortega » 16 sie 2019, 09:40

Witam w Dreamlandzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”