Witajcie

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Emil Gida
Posty: 21
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:53
NIM: 474389

Witajcie

Post autor: Emil Gida »

Dzień dobry,

Jestem tu nowy. Wiele osób odradzało mi dołączenie do tego v-kraju. Tak czy siak, dołączyłem i się pytam jak taki ktoś jak ja mógłby się przysłużyć oprócz wymyślenia swego imienia i nazwiska. Zazwyczaj się kończyło na powitaniach w paru innych v-krajach i ludzie po prostu znikali, czyli następował swoisty zanik aktywności.

Wiem też, że w mikroświecie grasuje taki typo o inicjałach Paweł Zanik określany często zanikiem mózgu, na którego trzeba uważać i co ciekawe dostaje on bana zaraz po tym, jak się stwierdzi, że to faktycznie on, za to, że nie wpasowuje się w tak zwany ryt mikronacyjny, bo rzuca groźbami w mieszkańców mikroświata, używa wulgarnych słów, wypowiada się nie na temat bądź często zmienia tematy, urządza bardzo wiele prowokacji, które są bardzo często uznawane za ataki na mieszkańców mikroświata.

Zatem, proszę mi powiedzieć dlaczego tak wielu ludzi odradzało mi dołączenie do tego v-kraju?
Joahim-von-R
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:03
NIM: 516370
Kontakt:

Re: Witajcie

Post autor: Joahim-von-R »

Ymmm... bo aktywność siada? A zresztą, nie wiem.
Emil Gida
Posty: 21
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:53
NIM: 474389

Re: Witajcie

Post autor: Emil Gida »

Problem zbyt niskiej aktywności przewija się od wielu lat.

Moim zdaniem dzieje się tak, bo jest zbyt wiele wymogów od tak zwanych zasiedziałych w danym środowisku względem wchodzących do danego środowiska, bo uważa się tak zwaną "aktywność" w danym kraju za kartę przetargową, czyli Ty nam zrobisz to i to, a My damy Ci to i to.

Ta karta przetargowa stała się mechanizmem uprzedmiotowienia obywatela przez tak zwaną władzę w kraju. Ponadto, na aktywację konta czekałem 2-3 dni, bo jakiś urzędnik musiał sprawdzić, czy to nie jest przypadkiem Zanik... Jeżeli wyznacznikiem tego, jak coś jest robione zależy od tego, czy ktoś się nazywa Zanik bądź też nie, to ja się pytam, czy Ci ludzie, którzy tak postępują mają jakiś problem z tym wszystkim, co mawiał niegdyś Zanik? On celowo zasiał ziarno nienawiści, aby doprowadzić do sytuacji, że ludzie będą się usuwać bądź wymierzać w ich mniemaniu sprawiedliwość za to jak ktoś postrzega świat, jak w nim działa itd. To już się dzieje.

Obecny król Dreamlandu, jak i poprzedni król Alfred oraz ex-królowa Karolina wręcz uważali się za wyznaczniki dokąd można się posunąć w swych działaniach, a za przekroczenie tak zwanych granic bądź niespełnienie tak zwanego minimum czekała bądź czeka kara.

Ostatnia wymiana zdań pomiędzy Danielem von Wittem, a królem Robertem II Fryderykiem nt. aktywności (viewtopic.php?f=24&t=10582) jasno wskazuje, że obecny król ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i jest w stanie wypowiedzieć słowa:
JKM Robert II Fryderyk pisze:To proszę sobie, i nam, nie przeszkadzać. Damy radę.
które potwierdzają fakt, że są jacyś Oni (gorsi) i My (lepsi). Ewidentnie obecny król Dreamlandu potwierdza fakt, że sobie nie radzi z tak zwaną opozycją, która zawsze krytykowała, a nawet namawiała do abdykacji, do udzielenia bądź nieudzielenia weta zaufania itd. Po prostu, zaprzaństwo, które uprawia obecny król wraz z tak zwanym Alusiem z Ciprofloksji jest niesmaczne w mojej opinii, ale z gustami się nie dyskutuje.

W ogóle, jak może król powiedzieć, że gościu, który mu nie pasuje ma nie przeszkadzać?? To jest właśnie zabijanie aktywności przez tak zwanych ludzi, którzy zajmują najbardziej reprezentatywną funkcję w kraju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość