Cześć

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Lucy
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2019, 11:44
NIM: 625156
Kontakt:

Cześć

Post autor: Lucy »

Cześć wszystkim, nazywam się Łucja d'Ekorre. Miałam problem z literką Ł i apostrofem przy rejestracji więc chyba musicie uwierzyć mi na słowo :)

Trafiłam tutaj przypadkiem czytając o wyspach Normandzkich i szukając informacji o państwach. Trochę poczytałam zanim się zarejestrowałam i wydaje mi się że trochę już z tego rozumiem. Będę wdzięczna jeżeli ktoś mnie poprawi, jeżeli będę popełniała jakieś błędy.

Interesuję się nauką języków, publicystyką czy muzyką. Jeszcze nie wiem co chciałabym tu robić, porozglądam się i poczekam na jakieś zajęcie.
Łucja d'Ekorre
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: Chamberlain »

Lucy pisze: 2 kwie 2019, 13:16 Trafiłam tutaj przypadkiem czytając o wyspach Normandzkich i szukając informacji o państwach.
W takim razie trafiła Pani do nas nieco okrężną drogą :) Witam serdecznie i zapraszam do wspólnej zabawy.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Lucy
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2019, 11:44
NIM: 625156
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: Lucy »

Bardzo dziękuję, faktycznie z Normandii do Dreamlandu musi być trochę daleko. Dzięki pomocnym dłoniom już zaczęłam szukać sobie zajęcia. Miło mi spotkać się z tak pozytywnymi reakcjami!
Łucja d'Ekorre
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: matmax »

Cześć!

Z tego co rozumiem, pierwsze propozycje zajęć już padły. Jakby było potrzeba pomocy czy wyjaśnienia czegoś, proszę śmiało pytać. Pomożemy. :)

Witamy w Dreamlandzie!
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Witam serdecznie!

Również chętnie pomogę, jeśli wyrazi Pani chęć. Rozumiem też, że czasami nawet nie wie się o co pytać. Wtedy też lepiej dać znać, że jest się zagubionym do tego stopnia ;) Skoro publicystyka to Pan von Witt szuka dziennikarzy do gazety, a muzyka-cóż, zapraszamy do Dreamlandzkiej Agencji Radiowej.

Pozdrawiam!
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Lucy
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2019, 11:44
NIM: 625156
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: Lucy »

Również witam i jeszcze raz dziękuję, miło mi czcigodnych panów poznać i mam nadzieję że będziemy się często w Dreamlandzie mijali :)
Łucja d'Ekorre
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości