Suderlandzkie ahoj

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Awatar użytkownika
Ryszard Maj
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2019, 14:16
NIM: 373537
Kontakt:

Suderlandzkie ahoj

Post autor: Ryszard Maj »

Dzień dobry! Nazywam się Ryszard Maj i przybywam do Was jako nowy ambasador Republiki Suderlandu. Podróż, którą odbyłem na pokładzie zasłużonego i reprezentacyjnego żaglowca Wilhelm Zdobywca, przebiegła nadzwyczaj pomyślnie, co odbieram za dobrą wróżbę dla mojej misji dyplomatycznej i pobytu w Waszym kraju. Mam nadzieję, że swoją działalnością przyczynię się do rozwoju przyjaznych relacji między naszymi państwami i przedstawię Dreamlandczykom obraz mojej ojczyzny jako państwa interesującego i wartego uwagi.

Jest to moja pierwsza bezpośrednia wizyta na dreamlandzkim forum, więc chciałbym z tej okazji trochę o siebie opowiedzieć. W mikronacjach działam już prawie 3 lata i przez ten okres byłem całkowicie oddany mojej ojczyźnie - Suderlandowi - którego jestem jednym z założycieli. W tym czasie podejmowałem się rozmaitych wirtualnych działalności: publicystyki, polityki, nauki, informatyki, kultury, działalności gospodarczej i sztuki. Aktualnie realizuję projekt budowy suderlandzkiego kolejnictwa oraz staram się tworzyć pozytywny wizerunek Suderlandu na arenie międzynarodowej jako pracownik korpusu dyplomatycznego.

Na koniec chciałbym zaprosić Dreamlandczyków do wizyty w Suderlandzie oraz naszej ambasadzie, którą zamierzam w najbliższym czasie zorganizować na Waszym forum.
Obrazek
Ambasador Republiki Suderlandu w Królestwie Dreamlandu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Daniel von Witt »

Witam Waszą Ekscelencję. To wspaniale, że Republika ustanowiła już u nas stałego przedstawiciela. Życzę naszym krajom owocnej współpracy przy Pana udziale. Powodzenia.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Również witam ciepło i wyglądam efektów prac.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Karl von Schwarzengrau
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:20
NIM:
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Karl von Schwarzengrau »

Panie Fryderyku, jak myślę każdy Dreamlandczyk jak i Suderlandczyk chciałby aby działały nasze ambasady. To pozwoliłoby lepiej poznać nasze państwa i obywateli. Tak jak i Pan, my Suderlandczycy również chcielibyśmy patrzeć na efekty pracy naszego ambasadora.
Z tego co mi wiadomo to nasz Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych Norbert Byfyj ustalił wszystko z przedstawicielami Królestwa Dreamlandu i placówka powinna być już czynna.
Niestety, do tej pory nie ma ona nawet swojego działu na forum. Nie chcę nic insynuować, ale to wygląda tak, jakby stronie dreamlandzkiej nie zależało na zbliżeniu Królestwa z Republiką. U nas dział dla dreamlandzkiej ambasady powstał niemalże zaraz po tym, jak Pan Byfyj tylko ogłosił, że ambasadorem ma być JE Aluś de la Ciprofloksja.
Mam nadzieję, że to się zmieni, bo Pan Ryszard Maj to naprawdę aktywny oraz dobrze wykonujący swoją pracę ambasador (jest już ambasadorem w Sarmacji) i chcieliśmy aby swoje zaangażowanie pokazał również Dreamlandczykom.

Pełniący Obowiązki Prezydenta Republiki Suderlandu
Karl von Schwarzengrau
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: RIIF »

Zależy zależy. Jutro dział będzie już funkcjonował. Pan Ambasador mógłby dać znać jeśli czegoś do pracy brakuje. Komunikacja jest podstawą porozumienia. A nie chciałbym zaczynać współpracy od wytykania sobie wzajemnych uchybień.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Aleksander »

Karl von Schwarzengrau pisze: 1 mar 2019, 15:46Niestety, do tej pory nie ma ona nawet swojego działu na forum. Nie chcę nic insynuować, ale to wygląda tak, jakby stronie dreamlandzkiej nie zależało na zbliżeniu Królestwa z Republiką. U nas dział dla dreamlandzkiej ambasady powstał niemalże zaraz po tym, jak Pan Byfyj tylko ogłosił, że ambasadorem ma być JE Aluś de la Ciprofloksja.
Najmocniej przepraszam, ale wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie. Niestety, ale ostatnio cierpię na dość przewlekłą postać realiozy i ciężkie stany przerywane są krótkimi epizodami remisji. Ufam, że mimo tego, nie odbije się to na naszej współpracy i na wzajemnych, ciepłych jak wierzę, stosunkach między naszymi państwami.
(-) Alexander, r.s.
Karl von Schwarzengrau
Posty: 14
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:20
NIM:
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Karl von Schwarzengrau »

Życie realne jest najważniejsze i mikronacji nie ma co przekładać ponad nie. W pełni rozumiemy powody pańskiej nieobecności i nie mamy za złe tego, że powstanie naszej placówki dyplomatycznej w Dreamlandzie się opóźnia. Jestem przekonany, że relacje między Republiką Suderlandu, a Królestwem Dreamlandu nie ucierpią z tego powodu. Cieszy mnie, że sytuacja się wyjaśniła.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Aleksander »

Zapraszam w takim razie do mojego domu-kostki na Tauzenie. Spotykamy się tam na flaszce i wspólnym oglądaniu googlebox w kameralnym gronie. Oczywiście co się dzieje w domu-kostce zostaje w domu-kostce :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Ryszard Maj
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2019, 14:16
NIM: 373537
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Ryszard Maj »

Szanowni Dreamlandczycy,
z dumą pragnę zawiadomić, że skończyłem właśnie urządzać suderlandzką ambasadę na terytorium Waszego kraju. Serdecznie zapraszam więc wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zamieszczonymi tam opisami i poznaniu w ten sposób naszego interesujące kraju. Jeżeli po ich lekturze będziecie chcieli bezpośrednio odwiedzić Republikę Suderlandu, to wiedzcie, że zostaniecie u nas przyjaźnie i otwarcie powitani.

W dziale ambasady utworzyłem także temat poświęcony najciekawszym wieściom z Suderlandu. Z uwagi na fakt, że obecnie w naszym kraju dużo się dzieje, możemy się spodziewać, że najnowszy wpis pojawi się już tam niebawem.
Obrazek
Ambasador Republiki Suderlandu w Królestwie Dreamlandu
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Suderlandzkie ahoj

Post autor: Aleksander »

Wasza Ekscelencjo,

z radością przyjąłem informację o otwarciu nowej placówki Republiki Suderlandu w Królestwie Dreamlandu. Wierzę, że to nowe otwarcie ambasady to także symboliczne otwarcie nowego rozdziału w bliskich stosunkach między naszymi państwami. Jednocześnie, w razie potrzeby, z przyjemnością przyjmę JE ambasadora w swoim gabinecie, jak również, jeżeli chodzi o okoliczności mniej formalne, to będę więcej niż rad mogąc gościć JE w swoim prywatnym domu na jednym z naszych słynnych tauzeńskich wieczorków.
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości