Dzień dobry

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Marek Sieronim
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:55
NIM:

Dzień dobry

Post autor: Marek Sieronim »

Dzień dobry,

Przyszedłem tutaj z polecenia i chciałbym się jakoś przysłużyć dla tej mikronacji. Ogólnie w mikronacjach jestem od dwóch lat. Moje zainteresowania to polityka, wojskowość, media.

Za wszelkie wskazówki serdecznie dziękuję.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: RIIF »

Dzień dobry i witamy w KD!
Proszę się nie krępować pisać gdyby Pan potrzebował pomocy.

Mam też dwa pytania - kto polecił?
Jaki jest Pański NIM?
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Marek Sieronim
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:55
NIM:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek Sieronim »

Czyli jak się potrzebuje pomocy, to się tutaj pisze? Tylko jakiej pomocy miałbym tutaj potrzebować?

Co to jest NIM?
Mój dobry znajomy mi polecił to miejsce, ale ze względów RODOwskich nie mogę podać jego personaliów.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Stanisław Dmowski »

Witamy serdecznie w Królestwie Dreamlandu!

NIM to taki obywatelski identyfikator, uzyskuje się go poprzez wpis do Centralnego Rejestru Mieszkańców. Pan może to zrobić tutaj - zapisz się
Marek Sieronim
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:55
NIM:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek Sieronim »

Skoro mogę, to znaczy, że nie muszę od razu tego robić?
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Stanisław Dmowski »

Marek Sieronim pisze: 14 sty 2019, 12:31 Skoro mogę, to znaczy, że nie muszę od razu tego robić?
Utarło się, że jeśli chce Pan uzyskać obywatelstwo to musi Pan dokonać wpisu tam. :)
Marek Sieronim
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:55
NIM:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek Sieronim »

Dziękuję za wskazówkę, ale jeszcze nie wiem, czy pójdę tą drogą. :)
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: matmax »

Zarejestrowanie się na stronie Dreamlandu byłoby o tyle przydatne, że wtedy zyskuje się pełnię praw obywatelskich - mozliwość głosowania w wyborach, po dwóch tygodniach dołączenia do Parlamentu. Polecam.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Marek Sieronim
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:55
NIM:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek Sieronim »

Mnie tam te Wasze kłótnie nie interesują. Wiem, że im bardziej człowiek się angażuje w te całe politykowanie, tym prędzej się go wygania i przykleja różne gęby.

Dzisiaj usłyszałem od króla tej krainy, że się tu pisze, bo się potrzebuje pomocy. Moje pytanie brzmi, a co z tymi, którzy Waszej pomocy nie potrzebują? Bo ta Wasza nachalność i chęć wtrącania się w cudze sprawy są tak olbrzymie, że aż włos się jeży na skórze i mnie to osobiście przeraża.

Ja jestem za pracą u podstaw, a nie za pracą przez instytucje.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dzień dobry

Post autor: Sted Asketil »

A mowili ze jestem dziwny bo tylko ja nie lubie jak, Krol, Premier czy Komisarz Wyborczy zapelnia mi skrzynke informacjami ogolnodostepnymi. Czytaj - zalewaja mnie spamem w imie jakiejs tam idei :P

Wlacz sobie ignora na PW (jakies tam opcje sa dostepne w profilu) i poobserwuj - nie musisz byc odrazu obywatelem. Zdecydujesz pozniej - jak cos to pokazesz "faka" i pojdziesz w swoja strone.

Powodzenia :)
Marek Sieronim
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:55
NIM:

Re: Dzień dobry

Post autor: Marek Sieronim »

Mnie nie dziwi fakt, że lubią, aby inni byli odpowiednio poinformowani, ale żeby sprowadzać pewnego typa i typiarę z Sarmacji w celu zaprowadzenia pewnych zasad na terytorium Dreamlandu, to już jest ewidentny rozbiór Dreamlandu i dostosowanie go do zarządu wybranego przez tak zwanych królów seniorów, którzy okazali się zdrajcami. To, że niejaki Edward II był postrzegany jako pewne bóstwo, z którym zgadzać się trzeba, to wykorzystano ten fakt, aby zagrać pionkiem Edwardem II do osadzenia tronu dreamlandzkiego - najpierw Alfredem, potem Karolcią, a teraz Robertem Czekańskim. Tak wiem, że nie powinno się używać twoich realnych personaliów, ale sam ich używałeś do kampanii wyborczych na terytorium Sarmacji. Dokładnie tak samo jak Piotr Kościński. On był już u psychiatry w Warszawie na kozetce, a Ty, monarcho i nieszczęśliwy tatusiu, kiedy się do niego wybierzesz, co? Przed pójściem do niego masz jeszcze ochotę powychowywać innych jak powinno się robić, a jak nie? Nie jesteś żadnym autorytetem dla nich, więc nie rób z siebie clowna. A gdzie jest ta twoja pomocnica Karolinka, która działała u Twojego boku w Sarmacji, co? Co było jej zadaniem, hę? Działalność na rzecz społeczności autystycznej... A jak należy działać względem takiej zbiorowości, co? Wiecznie im pomagać i uważać ich za wystarczająco niedorozwiniętych, aby im wszystko wytłuszczać w tym Waszym poronionym prawie. Gdzie jest ten kurwa Aluś, który działał u boku Alfreda? Ta wielka prawniczyna od siedmiu boleści, która dała się nabrać i wykorzystała upośledzony aparat państwowy i prawny do eliminacji obywateli z kraju pod absurdalnymi powodami tylko po to, aby wykonać literę prawa obojętnie jakaby ona nie była. Każdy, kto spojrzy na te Wasze prawodawstwo i ten niedawny projekt, który zlądował w tym całym parlamencie dreamlandzkim to sobie odpowie na pytanie - piszą prawo pod siebie i chcą, aby inni egzystowali względem niego?? Tworzycie twór niewolniczy i ja sobie postoję z boku w oczekiwaniu na służby porządkowe, które tych z marginesu sprzątną, bo z tego, co wiem, to na marginesie się oznacza błędy, a nie robi błędów ten, kto nie robi nic, więc takie nieroby jak pewna szarańcza, która opanowała Dreamland już zaciera rączki, co z takim kimś czy tam czymś jak ja zrobić.

Nie krępujcie się. :)
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Karbi? Czy mam zwidy?

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Dzień dobry

Post autor: Polyna »

Gratuluję, Karbi.

Wytrzymałeś aż 2 godziny 15 minut zanim się zdołałeś ujawnić. Jestem z ciebie absolutnie dumna.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: Stanisław Dmowski »

Moje pierwsze podejrzenia co do Pana były takie, że to kolejny sarmacki przebieraniec. Teraz wyszło szydło z worka. Milicja! Zgarnąć Pana K.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Post autor: RIIF »

Blokuję.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Zablokowany

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość