STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Powitanie

Masz pytania? Chcesz się nam przedstawić? Wejdź, to idealne miejsce na start.
Poradnik dla nowych: TUTORIAL. Kanał IRC — tu porozmawiasz z mieszkańcami.
Awatar użytkownika
Milan Trastamanta
Kontakt:

Powitanie

Post autor: Milan Trastamanta » 9 cze 2019, 14:38

Witajcie

Złożyłem dziś wniosek o obywatelstwo Królestwa Dreamlandu, naturalnie w odpowiedzi na dzisiejsze orędzie JKM. Jeśli wciąż można spróbować zażegnać kryzys, chcę mieć w tej próbie udział.

Mikroświat nie jest dla mnie nowym miejscem, podobnie jak Dreamland. Choć oczywiście, muszę to przyznać, wygląda dziś zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy z niego rezygnowałem, poświęciwszy się nieistniejącemu realowi.

W ramach przedstawienia się: tak się składa (nieco ironicznie), że zawodowo zajmuję się zarządzaniem zasobami ludzkimi i prawem. Ani jedno, ani drugie nie jest obecnie zapewne - z różnych względów - towarem pierwszej potrzeby. Niemniej, polecam swoje usługi.

Witając się, życzę powodzenia Dreamlandowi, mikroświatowi i nam wszystkim.
Milan Trastamanta

Jarek Wawrzyniak
lord
Numer GG: 66334811
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Jarek Wawrzyniak » 9 cze 2019, 14:57

Witam:)

Awatar użytkownika
Daisuke Kamitsuruyoshi
Numer GG: 24755681
Kontakt:

Post autor: Daisuke Kamitsuruyoshi » 9 cze 2019, 17:03

Witamy!
Życzę miłego powrotu do Dreamlandu. Zawsze miło się patrzy jak coś się dzieje - ostatnio brakuje tu ruchu.
大輔かみつるよし

Awatar użytkownika
Milan Trastamanta
Kontakt:

Post autor: Milan Trastamanta » 9 cze 2019, 17:11

Hajimemashite Daisuke-san :)

Rzeczywiście, wydaje się, że nie ma tłoku.
Milan Trastamanta

Awatar użytkownika
Sted Asketil
Numer GG: 68311
Kontakt:

Post autor: Sted Asketil » 9 cze 2019, 17:19

Witaj :)

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Król Dreamlandu i Scholandii
Numer GG: 933768
Herb:
Kontakt:

Post autor: Robert II Fryderyk » 9 cze 2019, 20:25

Rad wielce jestem z tak szybkiej reakcji i powrotu. Każda osoba cieszy, osoba mająca pewne doświadczenie cieszy tym bardziej.

Poruszyłem już temat na priv - opcji jest nader wiele - od administracji w samorządach/lennach, przez prace porządkowe (poradniki/strona), po rozbujanie Rządu/Dworu czy choćby sfery edukacji. Jesteśmy otwarci - doradzimy i skorzystamy czegokolwiek by Pan nie wybrał. Witamy w Dreamlandzie!

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 10 cze 2019, 09:47

Elo mordini
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jesteś tutaj nowy?”