Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: matmax »

Chamberlain pisze:
Takie problemy nie rozwiązują się same z siebie.
Saldo zostało zaktualizowane zgodnie z historią przelewów. Jak już kiedyś pisałem, w takich przypadkach proszę o kontakt.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Aleksander »

To od razu poproszę o aktualizację salda konta sądu w CBD. Co zabawne, saldo wynoszące okrągłe 0 nie przeszkadza mi dokonywać przelewów, gdyż saldo to staje się dodatnie w panelu przelewów.
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Polyna »

Jute-Lise Stormark pisze:Kto poratuje kompletną bidę?
Poratowałam. Towarzyszka zajrzy do prywatnej wiadomości.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Daniel von Witt »

W sumie szkoda, że wątek zamienił się w kolejkę do kiosku i szukanie drobnych po kieszeniach, a nie w dyskusję o tym, co zostało powiedziane przez tylu autorów. Forma PDF bardzo ładna, ale dystrybucja i możliwość dyskusji nad tekstami fatalna. Jest to jednak jakieś doświadczenie i daje do myślenia w kwestii sprzedaży prasy.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Karolina Aleksandra »

Niestety — dopiero wczoraj dowiedziałam się, że błąd doświadczony przez p. Chamberlaina jest już od dawna znany i wynika z kwestii konstrukcji CBD — obywatel, który nigdy nie dokonywał transakcji, będzie miał zerowy stan konta, nawet jeśli ma na nim nieco więcej niż zero. Zaraz skonsultuję się z KSI w tej sprawie.

Obie osoby, które zgłaszały w tym wątku brak środków pieniężnych lub problemy z CBD, tak czy siak dostały czasopismo do ręki — anonimowy darczyńca dokonał wpłaty za nie.

Następne wydanie będzie dystrybuowane w inny sposób — jeszcze nie wiem dokładnie, jaki. Tym niemniej, przyznam, że wywoływanie flejmów przez czasopismo już przed jego lekturą jest dosyć awangardowym osiągnięciem — chociaż, niestety, niezbyt miłym dla mnie. Przepraszam wszystkich za kłopot. Przynajmniej pilotażowy flejm już za nami. Jeden z Dreamlandczyków zasugerował mi drogo prywatną, że od tej pory hasłem reklamowym ES powinno być „wywołuje flejmy jeszcze przed lekturą” ;)

Intencją tego modelu dystrybucji była zachęta do sięgnięcia po dreamy, zwłaszcza w sytuacji, w której większość marzy o jakiejś gospodarce czy obiegu pieniędzy. Niektórzy Dreamlandczycy dokonali jednak wpłat w libertach, co oznacza, że i to nie do końca zadziałało (chociaż pokaźny stosik dreamów wpadł). Myślę jednak, że warto było chociaż spróbować. Wszyscy redaktorzy dostaną teraz pensje w ich natywnych walutach. Czas zacząć przygotowywać kolejny numer.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Aleksander »

Karolina Aleksandra pisze:Wszyscy redaktorzy dostaną teraz pensje w ich natywnych walutach.
Słodka Mancalago! Zalecam ograniczyć kontakty w korpo, posiadywania w Szarlocie czy innych przybytkach na placu Jarosława Kaczyńskiego (dawniej: Zbawiciela) i częstsze wizyty na Pradze oraz udziały w meczach lokalnej drużyny.
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Polyna »

الوـس pisze:Słodka Mancalago! Zalecam ograniczyć kontakty w korpo, posiadywania w Szarlocie czy innych przybytkach na placu Jarosława Kaczyńskiego (dawniej: Zbawiciela) i częstsze wizyty na Pradze oraz udziały w meczach lokalnej drużyny.
Czo
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Daniel von Witt »

Obrazek
Fundacja oferuje 20.000 D oczekując w zamian opublikowania gazety bez prowadzenia dalszej sprzedaży. Warto podyskutować o zawartych tam treściach, a sam będę chciał podjąć polemikę z niektórymi autorami.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: RomanoPorfavor »

Ależ zapraszamy do dyskusji.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Karolina Aleksandra »

Wasza Książęca Mość,

dziękuję za ofertę. Jednakże udostępnienie za darmo tego numeru prawdopodobnie byłoby niesprawiedliwe dla osób, które już go wykupiły. Problemy z CBD zostały naprawione, wszyscy, którzy w tym wątku narzekali na brak gazety — ostatecznie ją dostali. Brak polemik nie wynika z braku dostępności gazety, a z czegoś innego. Z czego? Nie do końca wiem, ale wystarczy spojrzeć na przykład na to, jaki feedback miały doskonałe przecież artykuły „Kuriera” czy „Tygodnika Luindorskiego”.

Mam jednak nadzieję, że z czasem ludzie przekonają się do komentowania ;) A co do modelu dystrybucji następnego numeru — jak obiecałam, intensywnie myślimy nad tą sprawą. Tymczasem czas zaanonsować tematykę.

Obrazek
okładka: P. T. Radziecki

Awara, Morvan, Gnomia, Ung i wiele innych. Jak to możliwe, że w wirtualu walczymy o wirtualne piksele? Narodowość,
tożsamość, przywiązanie do ziemi — czy to faktycznie istnieje, czy chodzi po prostu o to, „aby coś się działo”? Jak można prowadzić wojnę z wirtualnymi czołgami i wirtualnymi wojskami?

Jeśli czujecie, że macie coś do powiedzenia w temacie, zapraszam na priv. Chętni mogą także zacząć przymierzać się do wydania grudniowego o religijności w mikroświecie.

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Aleksander »

Karolina Aleksandra pisze:feedback
Ja pierdolę.
(-) Alexander, r.s.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Polyna »

الوـس pisze:
Karolina Aleksandra pisze:feedback
Ja pierdolę.
Shut up.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Aleksander »

Morda korpoplankton.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Daniel von Witt »

Widać od razu kto skąd pochodzi i co sobą prezentuje.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Aleksander »

Ponoć w mikronacjach każdy szuka tego, czego mu brakuje. Dlatego większość lubi czuć się ważna i pochlebiać sobie poprzez wdrażanie jakiejś smutnej karykatury Wersalu.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Daniel von Witt »

Są na to jakieś badania? Ja w żadnych udziału nie brałem, więc jeżeli już na coś w Twojej wypowiedzi bym naciskał to na słowo ponoć.

(-) Daniel von Witt
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Siergiusz Asketil »

Daniel von Witt pisze:Fundacja oferuje 20.000 D oczekując w zamian opublikowania gazety bez prowadzenia dalszej sprzedaży.
Jak to ma się do obiegu pieniądza, o którym tak ciągle wspominasz? ;-)

Co do nowego wydania — oczekują z niecierpliwością.
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Daniel von Witt »

Siergiusz Asketil pisze:
Jak to ma się do obiegu pieniądza, o którym tak ciągle wspominasz? ;-)
Kto chciał zapłacić to zapłacił i poczytał. Później chciałem zaproponować ujawnienie gazety wszystkim, aby można było o jej artykułach dyskutować, również odwołując się do tekstów zawartych w ES tworząc własne. No i chciałem pokryć ewentualne straty, gdyby jeszcze ktoś chciał za gazetę zapłacić po jej opublikowaniu. Poza tym uważam, że gazety powinny być publikowane jawnie zaraz w momencie wydania, a każdy czytelnik powinien wyrobić w sobie odruch płacenia za czyjąś pracę wedle własnego uznania.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Posty: 355
Rejestracja: 10 lis 2010, 14:10
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Lokalizacja: Genoße-Wanda-Stadt
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Po pierwsze, chciałem zapoznać się z numerem, ale nie posiadam w ogóle dreamów. Jestem w stanie zapłacić w engelsach. Niewykluczone też, że mam jakieś liberty na koncie, ale głowy nie dam.

Po drugie, zaintrygował mnie symbol dreama na okładce. Czy takie kreślone D (Đ? Ð? Ɖ?)¹ to standaryzowany symbol waluty, używany już gdzieś wcześniej, czy swobodna inwencja tow. Radzieckiego?

Po trzecie, z przykrością muszę stwierdzić że ten logotyp z wieżą na końcu nie przestaje mnie cynglować. Pewnie niestandardowe łamanie jest zabiegiem celowym, no ale to jednak nie gra, jest nieczytelne i męczy, do tego ta kontrastowość, a − co najgorsze − te litery są  p r a w i e  w osi, ale jednak nie.

______
1 ― niby takie same znaki, a jednak:
Đ (đ) U+0110 LATIN CAPITAL LETTER D WITH STROKE
Ð (ð) U+00D0 LATIN CAPITAL LETTER ETH
Ɖ (ɖ) U+0189 LATIN CAPITAL LETTER AFRICAN D
ppłk Alojzy Pupka
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Radość, optymizm, „Ekorre Standard”

Post autor: Daniel von Witt »

Alojzy Pupka pisze:
Po drugie, zaintrygował mnie symbol dreama na okładce. Czy takie kreślone D (Đ? Ð? Ɖ?)¹ to standaryzowany symbol waluty, używany już gdzieś wcześniej, czy swobodna inwencja tow. Radzieckiego?
Swobodna inwencja. Nie spotkałem się z takim symbolem dreama. Skrótami są: D (do porównania z zł) i DRE (do porównania z PLN).

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości