[TRUD] Sztuka plastyczna

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Torkan Ingawaar »

Nawet taki podły komunista jak Torkan Ingawaar rządzi Wyspami Skytyjskimi z niebiańskim mandatem
Bzdura. Jak powszechnie wiadomo władza moja pochodzi wprost od Świętego Dorsza, który - choć przed wiekami odpłynął ku wzburzonym wodom północy - nadal roztacza opiekę nad Księciem i Jego poddanymi. Wiem, bo sam mi tak powiedział (ha, nie zaprzeczycie, lewaccy bezdorsznicy!).Natomiast sam komiks chujowy jak zwykle.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2016, 19:07 przez Torkan Ingawaar, łącznie zmieniany 2 razy.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Kugaria cierpi z powodu problemów z hostingiem cba.pl. Co do reszty to nie widziałem ich ulokowanych na Nordacie. Samunda się zeskansenowała w ramach Sarmacji z tego co pamiętam.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Torkan Ingawaar pisze:[...] Natomiast sam komiks chujowy jak zwykle.
No i dobra! Narysuj lepszy, śmieciu.
PTR pisze:[...] Samunda się zeskansenowała w ramach Sarmacji z tego co pamiętam.
Dobrze Towarzysz pamięta.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Alberto de Medici
Posty: 6
Rejestracja: 31 maja 2016, 22:02
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Alberto de Medici »

Pardon, mój błąd. Ale Turmenia, przynajmniej deklaratywnie, na Nordacie leży.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Alberto de Medici pisze:Pardon, mój błąd. Ale Turmenia, przynajmniej deklaratywnie, na Nordacie leży.
Póki co to deklaratywnie jest nacją. Ale to było już trzy dni temu, mogło się sporo zmienić.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Piotr Novitius
Posty: 81
Rejestracja: 7 sie 2016, 15:29
NIM: 162405
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Piotr Novitius »

Alberto de Medici pisze:
Kugaria podobno rozmyła się w odmętach internetu, przynajmniej tak słyszałem. Proszę nie zapominać o, powstałej cztery dni temu, Turmenii, Carpublice Ałustrii, Samundzie czy o jakiejś Republice Przedruskiej na kiju.
Turmenia - nikt jej nie uznaje, poza tym deklaruje położenie na Sambanafryce, nie Nordacie.
Ałustria - jest to parodia mikronacji, nikt jej nie uznaje ani nie leży na Nordacie (chyba).
Samunda - upadła, poza tym nie leżała na Nordacie, tylko na Sambanafryce.
Republika Przedruska - nie leży na Nordacie, ani nawet nie deklaruje tam położenia.
(-) Piotr Novitius

Kanclerz Abachazji, Król Wenedii, obywatel abachaski i lider Kongresu Regionalno-Reformatorskiego tamże, obywatel bialeński, parlamentarzysta abachaski i dremlandzki, zfiodoryzowany zwolennik absurdalnych teorii spiskowych, multipaszportowy sezonowiec, bredzący, odosobniony margines mieszkańców RB etc. etc. etc.
Maciej Kamiński
Posty: 215
Rejestracja: 20 sty 2016, 17:33
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Maciej Kamiński »

Piotr Novitius pisze:
Alberto de Medici pisze:
Kugaria podobno rozmyła się w odmętach internetu, przynajmniej tak słyszałem. Proszę nie zapominać o, powstałej cztery dni temu, Turmenii, Carpublice Ałustrii, Samundzie czy o jakiejś Republice Przedruskiej na kiju.
Turmenia - nikt jej nie uznaje, poza tym deklaruje położenie na Sambanafryce, nie Nordacie.
Ałustria - jest to parodia mikronacji, nikt jej nie uznaje ani nie leży na Nordacie (chyba).
Samunda - upadła, poza tym nie leżała na Nordacie, tylko na Sambanafryce.
Republika Przedruska - nie leży na Nordacie, ani nawet nie deklaruje tam położenia.
Po paru minutach na forum Ałustrii znalazłem mapę sugerującą położenie na Nordacie: http://www.alustria.oxn.pl/viewtopic.php?id=7
Bialeńczyk od urodzenia.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Dodam że przynajmniej wg podziału kontynentów von Witta subkontynent samundyjski jest częścią Nordaty. Jeszcze archipelag razuryjski tam dopisać i będzie git.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

PTR pisze:Dodam że przynajmniej wg podziału kontynentów von Witta subkontynent samundyjski jest częścią Nordaty. Jeszcze archipelag razuryjski tam dopisać i będzie git.
Można o tym podyskutować, bo wcale nie jest to takie oczywiste :)

(-) Daniel książę von Witt
Kartograf Królewski
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Daniel von Witt pisze:Można o tym podyskutować, bo wcale nie jest to takie oczywiste :)
Ale co, kwestia Samundy czy archipelagu razuryjskiego? :)
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

Tego drugiego rzecz jasna - przerysuje się szelf z orientyckiego na nordacki i gotowe :) Hasseland na Nordacie :)

(-) Daniel książę von Witt
Kartograf Królewski
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Daniel von Witt pisze:Tego drugiego rzecz jasna - przerysuje się szelf z orientyckiego na nordacki i gotowe :) Hasseland na Nordacie :)
Cóż, kiedy Archipelag Razuryjski był włączany do Orientyki Nordata była jeszcze nieodkryta. A związku kulturowe jednoznacznie czynią go bliższym Nordacie niż Orientyce :P
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Daniel von Witt »

Zajmując Vienbien Hasseland rzucił jednak kotwicę na Orientykę, tak w razie "W".

(-) Daniel książę von Witt
Kartograf Królewski
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Gaston de Senancour »

Maciej Kamiński pisze: Po paru minutach na forum Ałustrii znalazłem mapę sugerującą położenie na Nordacie: http://www.alustria.oxn.pl/viewtopic.php?id=7
no ras sie kozjebje choojow y pszydałeź rze wypjerdoliłeś tego zwała ale i tak kozy rooharz i won cfelu

Ałustria stronk!! !! ! ! ! !! !
Bardzo pouczający wątek. Chyba już wiem, jak czuli się konkwistadorzy po wylądowaniu w Ameryce Południowej.

Cóż, eksterminowałbym, gdyby nie urząd ministerialny. A tak siedzę, czytam i śmieję się do kolegi z sąsiedniego biurka.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Gaston de Senancour pisze:Bardzo pouczający wątek. Chyba już wiem, jak czuli się konkwistadorzy po wylądowaniu w Ameryce Południowej.
>sugerowanie, że między konkwistadorami a cywilizacjami prekolumbijskimi była przepaść kulturowa
Cóż, eksterminowałbym, gdyby nie urząd ministerialny. A tak siedzę, czytam i śmieję się do kolegi z sąsiedniego biurka.
Ciekawy jestem kto się tak bawi. Pewnie jacyś monarchofaszyści rozładowują stłumione emocje :)
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Torkan Ingawaar »

PTR pisze: Ciekawy jestem kto się tak bawi. Pewnie jacyś monarchofaszyści rozładowują stłumione emocje :)
Z tego co mi wiadomo są to w większości Bialeńczycy i Skarlandczycy.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Novitius
Posty: 81
Rejestracja: 7 sie 2016, 15:29
NIM: 162405
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Piotr Novitius »

Daniel von Witt pisze:Zajmując Vienbien Hasseland rzucił jednak kotwicę na Orientykę, tak w razie "W".

(-) Daniel książę von Witt
Kartograf Królewski
Przypominam, że tak naprawdę aneksja Vienbien przez Hasseland była w świetle prawa międzynarodowego i uchwały Kongresu Orientyki nielegalna. Szkoda, że Kongres ograniczył się do uchwalenia lakonicznej uchwały potępiającej tą aneksję, a nie zastosował bardziej skutecznych środków.
(-) Piotr Novitius

Kanclerz Abachazji, Król Wenedii, obywatel abachaski i lider Kongresu Regionalno-Reformatorskiego tamże, obywatel bialeński, parlamentarzysta abachaski i dremlandzki, zfiodoryzowany zwolennik absurdalnych teorii spiskowych, multipaszportowy sezonowiec, bredzący, odosobniony margines mieszkańców RB etc. etc. etc.
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

A co niby Kongres miałby zrobić? :D Nie uznać aneksji? Skończyłoby się na tym, że państwa Kongresu by nie uznawały, a Hasseland by uznawał. Ot, mikronacje!
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: Torkan Ingawaar »

Piotr Novitius pisze: Szkoda, że Kongres ograniczył się do uchwalenia lakonicznej uchwały potępiającej tą aneksję, a nie zastosował bardziej skutecznych środków.
W naszych (wirtualnych) realiach raczej nie dysponujemy silniejszymi środkami nacisku niż "potępianie" i "ubolewanie".
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: [TRUD] Sztuka plastyczna

Post autor: RomanoPorfavor »

Przypominam, że Kongres projekt uchwały odrzucił, przy 4 głosach ZA, 2 PRZECIW i 2 wstrzymujących (wymagana była większość 2/3 głosów). Przeciw głosował oczywiście Hasseland, oraz Hirsbergia i Weerland. Wstrzymała się Rotria i Elderland.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości