Strona 1 z 2

Otwarta Liga Piłkarska

: 5 mar 2011, 11:18
autor: Panevnick
Już 6 marca br. rusza 3 sezon Otwartej Ligi Piłkarskiej http://dreamland.net.pl/morland/olp. W tym sezonie po raz drugi drużyny rywalizują w dwóch dywizjach: Ekstraklasie i I lidze.

Do rywalizacji stanęły najlepsze drużyny Dreamlandu i goście z zaprzyjaźnionych v-państw. Obrońcą tytułu jest Makkabi Kraków z Austro-Węgier. Kto tym razem zdobędzie "Złotą piłkę"?

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 10 kwie 2011, 22:09
autor: Panevnick
Ruszył nabór do IV sezonu OLP http://dreamland.net.pl/morland/olp

Dziś powitano w Otwartej Lidze Piłkarskiej zespół z Surmali - FC Maribor. Do przejęcia jest jeszcze jedna drużyna. Można też zgłosić własną. Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon będzie wyrównany, a liga silniejsza.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 11 kwie 2011, 18:13
autor: Michał
Witam,
zarejestrowałem klub zks Arona. Tak dla ścisłości moja nazwa użytkownika jest zelix żeby potem nie było problemów.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 11 kwie 2011, 20:56
autor: Panevnick
Drużyna zaakceptowana. Witam w OLP :)

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 18 kwie 2011, 13:49
autor: Panevnick
OLP staruje w niedzielę 24 kwietnia br. Do przejęcia jest jeszcze jedna drużyna o dużym potencjale. ;)

Otwarta Liga Piłkarska

: 6 cze 2011, 18:58
autor: Panevnick
Trwa nabór do Otwartej Ligi Piłkarskiej nowego sezonu. Można przejąć istniejącą drużynę lub zgłosić własną.

Zapraszam :)

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 11 paź 2011, 20:47
autor: Medgar de Rama
Szanowni Państwo!

Trwa nabór do rozgrywek kolejnego, szóstego już sezonu Otwartej Ligi Piłkarskiej. ID ligi w systemie xpert11: 243341. Przekażcie proszę tę radosną nowinę swoim koleżankom i kolegom, zwolennikom sportów uprawianych przy monitorze.

Trenerów z Dreamlandu bardzo proszę o logowanie się i dopieszczenie zapewne nieco zaniedbanych drużyn. Pora zrzucić brzuchy, koledzy, i wziąć się znowu na poważnie do kopania gały.

W razie pytań proszę o kontakt na gg: 7561404.

Przy okazji pragnę powitać wszystkich po dłuższej absencji, a także wyrazić najwyższe uznanie dla twórców forum.

Pozdrawiam,
Medgar de Rama

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 26 lis 2011, 18:37
autor: Gregory de Corylus
Kiedy nastąpi start turnieju? Ostatnie kolejka została rozegrana 17 sierpnia, troche juz czasu minęło... a ja tak czekam i czekam...

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 27 lis 2011, 14:25
autor: Panevnick
Jestem również za wznowieniem rozgrywek i jeśli jest taka potrzeba, to również mogę ponownie pełnić funkcję administratora. ;)

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 28 lis 2011, 19:19
autor: Josef
Popieram Panów oraz wyrarzam checi trenowania jakieś drużyny.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 16 gru 2011, 19:47
autor: Medgar de Rama
Mały update.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy (listopad-grudzień) logowało się zaledwie czterech trenerów. Przy tak nikłej aktywności rozgrywek nie uda się wznowić.

Informację o werbunku do OLP przekażę ponownie na forum Ligi Królewskiej, co już raz uczynił Jacques de Brolle. Jednak, jak się wydaje, bez zainteresowania samych Dreamlandczyków reaktywacja ma niewielkie szanse powodzenia.

Apeluję zatem do Was, koleżanki i koledzy, po raz kolejny - dołączcie do nas, dołączcie do ligi z tradycjami! Stosownych formalności można dopełnić tutaj: http://www.xperteleven.com, numer ID ligi znajdziecie kilka postów wyżej.

Na pierwszy rzut oka może to być rozrywka cokolwiek podejrzana (moja pierwsza reakcja była podobna). Zapewniam jednak, że xpert11 potrafi dostarczyć wielu wzruszeń.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 20 gru 2011, 11:25
autor: Gregory de Corylus
Właśnie zauważyłem, że w ciągu ostatnich dwóch dni zalogowało się 7 osób, to chociaż 6 powinno się znaleźć do gry - wystarczy napisać maila do każdego i zacząć rozgrywki.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 27 gru 2011, 21:41
autor: Medgar de Rama
Panowie, startujemy!

Pierwsze mecze zostaną rozegrane 4 stycznia. Pamiętajcie, proszę, o Waszych milusińskich i ustawcie solidny trening.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 4 sty 2012, 20:29
autor: Gregory de Corylus
Nareszcie doczekaliśmy się pierwszej kolejki rozgrywek. Na dobry początek moja drużyna FC Maribor zwyciężyła z niesłabą drużyną FK Fjordstad, mam nadzieje ze tak bedzie nadal :)
Drużyna aktualnych mistrzów tym razem pauzowała.

Miło widzieć ze chociaż kilku menagerów ustawiło swoje drużyny. Mam nadzieje ze z czasem będzie nas coraz więcej.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 4 sty 2012, 20:51
autor: APRS
Może jakieś pełniejsze relacje z meczów?

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 5 sty 2012, 00:59
autor: Edek
AIPR pisze:Może jakieś pełniejsze relacje z meczów?
Proszę bardzo:
WKS Kakuty 1: 1 Elsynor Republicans
Gole strzelili:
Dla WKS Augustyn Fogler (5')
Dla Republicans Virgilio Teresa ( 68')

Mecz zaczął się po myśli chłopców z Kakut. Już w piątej minucie po dośrodkowaniu Albina Czachowskiego piłkę do siatki posyła Augustyn Fogler. Przez całą pierwszą połowę to właśnie drużyna z Kakut dominowała na murawie. Goście zdołali oddać tylko jeden, niezagrażający bramce strzał. W wyniku urazów gospodarze stracili pomocnika, zmęczona drużyna nie wytrzymała naporu przeciwnika. Wyrównanie nastopiła po doskonałej wrzutce z rogu Fabricia Dubuca. Bohaterem gości został Virgilio Teresa. Gra zaczyna się od nowa. Tym razem to drużyna z Elsynor wiodła prym na boisku. Odwrócił się stosunek oddanych strzałów w światło bramki. Jednakże wynik już nie uległ zmianie.
A oto relacja TV*: ZAPIS VHS (możecie otworzyć?:P)

*dziękujemy Imć Stefanowi z zagrody "Jak pan stanie przed Zajazdem i rzuci kaminiem za budynek, to z pywnością upadnie w moje pole"* za trzymanie kamery podczas meczu.
**(cytat za Imć Stefanem.. nie potrafił wskazać ulicy...)

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 5 sty 2012, 21:26
autor: APRS
Świetne! Nie sądziłem, że można to przekazywać poza hmm... ligę. W każdym razie elsynorczycy zawsze mieli tendencje do zbytniego dyskutowania, nawet z władzą ;) A kakucianie powinni się wziąć do roboty, bo nie będzie wolnizny i jako Sołtys-Palatyn Kakut zagonię to pielenia sołeckiej marchewki!

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 29 lut 2012, 23:02
autor: Medgar de Rama
Kolejny sezon rozgrywek OLP za nami. Zainteresowanych wynikami odsyłam do sprawozdania autorstwa niezastąpionego Jacquesa de Brolle: http://kurier.ty-i.net/2012/02/20/olp-s ... ni-tytulu/

Nowa seria gier wystartuje w drugim tygodniu marca. Nieprzekonanych zachęcam do dołączenia do ligi - potrzebujemy Was, w kupie raźniej! Aby dołączyć do zabawy, należy udać się na stronę http://www.xperteleven.com, stworzyć profil, a następnie podać ID ligi 243341.

Nagrodą za zwycięstwo w kolejnym sezonie będzie 3-miesięczny pakiet VIP xperteleven, 2 326 592 dreamów w złocie oraz tytuł arcyksięcia (w tej sprawie trwają rozmowy z Koroną, póki co jestem ostrożnym optymistą).

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 13 mar 2012, 21:29
autor: Medgar de Rama
Po raz kolejny zachęcam do przystąpienia do Otwartej Ligi Piłkarskiej. Nowy sezon wystartuje w przyszłą środę.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 30 maja 2012, 18:52
autor: Gregory de Corylus
Medgar de Rama pisze: Nagrodą za zwycięstwo w kolejnym sezonie będzie 3-miesięczny pakiet VIP xperteleven, 2 326 592 dreamów w złocie oraz tytuł arcyksięcia (w tej sprawie trwają rozmowy z Koroną, póki co jestem ostrożnym optymistą).
Witam. I co z tymi nagrodami? I kiedy kolejny sezon bo piłkarze powoli wychodzą z formy?

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 30 maja 2012, 21:17
autor: Pavel Svoboda
Gregory de Corylus pisze: ...bo piłkarze powoli wychodzą z formy?
Może za dużo drożdży? :)

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 25 cze 2012, 17:55
autor: Medgar de Rama
Kolejny sezon ruszy 4 lipca, tego roku. Nagrodą za wygraną ponownie będzie 3-miesięczny abonament VIP.

Sponsorzy rozpoczęli procedurę przekazania nagród za poprzedni sezon.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 26 cze 2012, 18:52
autor: JOHANNES KONIGSEGG
Coś czuję ,że ten sezon będzie najbardziej emocjonujący ze wszystkich .

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 15 lip 2012, 13:49
autor: Medgar de Rama
Garść informacji ligowych. Po trzech kolejkach pierwszą lokatę w tabeli okupuje drużyna Elsynor Republicans dowodzona przez Jacquesa de Brolle. Na kolejnych pozycjach uplasowały się ekipy FK Fjordstad oraz FC Maribor (zwycięzca dwóch ostatnich sezonów).

Poniżej przedstawiam najnowsze oświadczenie prasowe prowadzonej przeze mnie drużyny Arona Fallen Arches. Zachęcam kolegów trenerów do dzielenia się emocjami.

----
Arona, 15 lipca 2012 r.

Walka o czolówke

W okresie przygotowawczym Platfusy z Arony radosnie roztrwonily miliony zgromadzone w poprzednim sezonie, sprowadzajac dwóch obronców oraz dwóch pomocników. Czy to wystarczy, aby nawiazac wyrównana walke z czolowymi druzynami OLP?

Republikanie oraz FC Maribor to aktualnie najsilniejsze ekipy grajace w Lidzie, co w dwóch poprzednich sezonach niestety przekladalo sie na wyniki. Kosztowne wzmocnienia w pomocy oraz obronie maja zapewnic Aronie wiecej wariantów taktycznych, ale przede wszystkim, nie ma co owijac w bawelne, niezbedna sile przebicia.

Jak sie jednak okazuje, nawet dysponujac pokazna kwota, nie jest latwo pozyskac interesujacego zawodnika. Przed sezonem klub wydal ok. 400 000 econów na sama ocene kilkunastu potencjalnych Platfusów. Bolesnie przegralismy szereg interesujacych licytacji. To byly dni pelne troski i niepokoju.

Ostatecznie udalo sie sprowadzic kilku krzepkich seniorów, którzy w miare dobrze odnajduja sie w druzynie. Jednak dopiero po dzisiejszym meczu z zajmujacym trzecia lokate w tabeli FK Fjordstad mniej wiecej bedzie wiadomo, czy warto ich w dalszym ciagu karmic.

Re: Otwarta Liga Piłkarska

: 21 lip 2012, 23:24
autor: Medgar de Rama
Przedstawiam oświadczenie prasowe drużyny Arona Fallen Arches.

---
Arona, 21 lipca 2012 r.

Pierwsze starcie z mistrzem

Aktualny uklad tabeli potwierdza przedsezonowe gdybania - walka o pierwsze miejsce rozegra sie pomiedzy Arona, Republikanami z Elsynor oraz FC Maribor. W niedziele Platfusy zmierza sie po raz pierwszy z reprezentantami Mariboru, zdobywcami dwóch tytulów mistrzowskich z rzedu. Bez punktów w tym spotkaniu szanse na tytul beda, przy równej grze konkurentów, juz tylko iluzoryczne.


Spotkanie zostanie rozegrane na terenie przeciwnika. Sponsor Fallen Arches wyklada prawie pól miliona econów* na premie za zwyciestwo. Jest to zabieg zapewniajacy co najmniej dwie przewagi w walce z losem. Po pierwsze, daje szanse na lepszy rezultat. Po wtóre, niekorzystne rozstrzygniecie, jakby nie bylo, poprawi bilans budzetu. Jak mawiaja weblandzy kupcy korzenni, miec pól miliona lub go nie miec, to juz razem okragly milion.

Tymczasem druzyna wciaz lize rany po remisie 2:2 z Elsynor Republicans, do którego doszlo na naszym boisku. Trener Jacques de Brolle zneutralizowal rozgrywajacego Platfusów, zagral przy tym smiertelnie groznym ustawieniem 4-5-1, co, jak powszechnie wiadomo, rzadko kiedy konczy sie dobrze, gdy my sami równiez gramy 4-5-1. Nie jest to korzystny prognostyk przed rewanzem na wyjezdzie.

* ok. 12 mln dreamów