Dreamlandzka Scena Muzyczna

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Marcus Estreicher
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2010, 18:50
NIM:
Kontakt:

Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Marcus Estreicher »

Jak w temacie wątku - czy jest? Jaka jest? Czego słucha się dziś w Kakutach? Jaka muzyka dominuje w klubach Elsynor? Gdzie w Dreamlandzie są najlepsze koncerty? W której prowincji/mieście jest najgłośniejsza publiczność? Czego słuchają Dreamlandczycy (nie koniecznie Dreamlandzkiej produkcji)?
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Edward II »

Marcus Estreicher pisze:Gdzie w Dreamlandzie są najlepsze koncerty?
Marcusie, dobrego koncertu w Dreamlandzie nie było już chyba z tydzień. Albo i dwa.

Co do aktualnych preferencji muzycznych, jako krypto-komsomolcy podprogowo infekowani przez Atamana, każdy nowy dzień witam w swojej daczy klasycznym kawałkiem. W trzydziestej sekundzie sam zaczynam śpiewać. A potem to już idzie z górki - wyzwalam któregoś z moich Murzynów z plantacji bawełny lub wkładam kaptur i włosienicę, by incognito rozdawać po wsiach złote floreny.

A czego słucha dreamlandzka burżuazja?

(-) Jacques de Brolle
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Sted Asketil »

ech... przywolales mimo wszystko usmiech na mej twarzy... uczylem sie tego w szkole ;)

a tak wogole to lubie piesn rosyjska - uwielbiam przepalony i przepity glos Wysockiego...


Wysłane za pomoca Tapatalk.
Awatar użytkownika
Marcus Estreicher
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2010, 18:50
NIM:
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Marcus Estreicher »

A czy to prawda, że najprężniej rozwijająca się scena metalowa to obecnie północno-wschodnie rubieże Surmali? Ktoś z Surmali może na ten temat coś powiedzieć?
Awatar użytkownika
Marcus Estreicher
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2010, 18:50
NIM:
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Marcus Estreicher »

A jednak - nie Surmala. Tak, dostałem sporo fajnych demo z Surmali, ale jedno z najciekawszych trafiło do mnie z Morlandu. Właściwie nawet nie jest to demo, tylko materiał, jak się wydaje - z próby zespołu, zarejestrowany przez dziennikarza muzycznego, do którego nie mogę jednak dotrzeć, więc nie znam szczegółów. Chyba będę musiał wybrać się do Morlandu i przeprowadzić inwestygacje samodzielnie. Czy są tu na forum jacyś aktywni Morlandczycy? I jeszcze jedno - dawno nie podróżowałem po Królestwie, jak najwygodniej dotrzeć z Elsynor do Morburga?
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Pavel Svoboda »

Ja jestem aktywnym Morlandczykiem. Jeśli zatrzymujesz się w Kakutach, mogę zaoferować miejsce w domku gościnnym.

Muzycznie realizuję się jedynie prowadząc audycję w Radiu Rocznica.

Ostatni raz podróż z Elsynor to Morlandu wykonałem 13 lat temu, więc nie wiem, jak wygląda obecnie infrastruktura ;)
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Marcus Estreicher
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2010, 18:50
NIM:
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Marcus Estreicher »

Dziękuję, Pavle. Bardzo chętnie skorzystam z propozycji - odezwę się do Ciebie jeszcze na priv w tej sprawie. Nie wiedziałem o tym radiu, bardzo mnie cieszy że coś takiego istnieje w KD! :)
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Pavel Svoboda »

Będę wdzięczny. Dodam, że w jednej z audycji jest ukryta niespodzianka specjalnie dla Ciebie ;)
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Scena Muzyczna

Post autor: Otton van der Berg »

Na Rodo niestety dostępny jest tylko zespół ludowy z swoim folklorem i kolorystyką szczelnie otulajacy granice wyspy. Tutejsi mieszkańcy chyba nie słyszeli jeszcze porządnego koncertu.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości