Prośba o wsparcie - v-mundial!

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Bonawentura
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2012, 23:13
Numer GG: 1894917
NIM:
Kontakt:

Prośba o wsparcie - v-mundial!

Post autor: Bonawentura »

Zakończyliśmy "dużą" ligę mikroświatową, która była długa i, nie ukrywajmy, w drugiej częsci mało emocjonująca. Baridas finiszował z ogromną przewagą przed Wandystatem za co byłemu już selekcjonerowi Demollariemu należą się ogromne gratulacje. Królem strzelców został Moisés Brandão z Bialenii z kolei MVP sezonu został Stewart Cussack z Dreamlandu.
Wszystko oczywiście selekcjonerzy podporządkowali przygotowaniom do v-mundialu, i mają jeszcze jeden sezon "małej" ligi mikroświatowej, żeby się do niego przygotować. Mamy wiele drużyn i choć zapowiada się na starcie Baridasu z resztą v-świata to reszta v-świata nie jest bez szans i będzie ciekawie
Aby tento v-mundial się odbył potrzebna jest mobilizacja kolegów selekcjonerów. Brakuje nam jeszcze jednej drużyny (albo i dwóch, jeżeli Elderland się nie przebudzi), brakuje nam aktywności prasowej, wreszcie brakuje nam ewentualnego organizatora (ja, i pewnie również cały LWZPN, nie jesteśmy tym razem w stanie zapewnić zaplecza). Proszę kogoś o kontakt z menago z Austro-Węgier, Rotrii czy innych kandydatów do. Wszelkie sugestie mile widziane - uruchomiłem wątek na forum.
Start małej ligi - ok. 24-25 uruchomienie sezonu, zobaczymy czy się uda na 30.03 start. Dwa mecze w tygodniu - to będzie dla odmiany szybki sezon.
Z mojej strony, jako admina ostatniej szansy Ligi Mikroświatowej i dysponenta masy upadłościowej po MUP, bardzo proszę Dremlandczyków o wsparcie przynajmniej aktywizacji Elderlandu.
Z wandowym pozdrowieniem,
Helmut Walterycz
Bonawentura
Posty: 11
Rejestracja: 14 mar 2012, 23:13
Numer GG: 1894917
NIM:
Kontakt:

Re: Prośba o wsparcie - v-mundial!

Post autor: Bonawentura »

Na razie to Elderland wypadł ze stawki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości