Dreamlandzka Liga Szachowa - eliminacje - rozgrywki

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Liga Szachowa - eliminacje - rozgrywki

Post autor: Stanisław Dmowski »

matmax pisze: 21 lis 2018, 16:37
Florian von Stettin pisze: 21 lis 2018, 16:36 Ciekaw jestem, czy można na telefonie zainstalować sobie taką aplikację szachową, która powiadamiałaby o ruchu przeciwnika, byłoby to o niebo lepsze :)
Ależ owszem - aplikacja chess.com (Android, App Store) ma powiadomienia. Ja w sumie tylko z niej gram.
Będę musiał zatem pobrać, to znaczne ułatwienie. Do tej pory grałem ze strony internetowej.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Liga Szachowa - eliminacje - rozgrywki

Post autor: matmax »

W przypadku tow. Jezusa wszystko wskazuje na to, że nie podjął uczestnictwa w rozgrywkach. Jak tam z meczami:

Erik Otton von Hohenburg - Andy Sky
Florian von Stettin - Albert Jan Maat

Cokolwiek się szykuje, czy nie macie w planach grać?
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Liga Szachowa - eliminacje - rozgrywki

Post autor: Andy Sky »

Wysłałem zaproszenie już dawno, brak odzewu. Można by przyjąć jakieś zasady na takie przypadki. Może jakieś punkty/walkower za gotowość przez określony czas, dla spójności ligi? Myślę że stopniowo liga będzie się klarować.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Dreamlandzka Liga Szachowa - eliminacje - rozgrywki

Post autor: Stanisław Dmowski »

Myślę, że pomysł JE Sky jest naprawdę dobry. Teraz trochę legła organizacja, ludzie się powpisywali i chyba pozapominali o swoich zapisach. Swoją drogą, ja przypomnę Hohenburgowi i Maatowi o naszej lidze :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości