DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

SP III/2010 [Triumwir PŚ]

Sprawy administracyjne rozpoznawane przez Sąd Prowincji w ramach jurysdykcji erbokańskiej.
Robert I, RS.
Posty: 605
Rejestracja: 22 cze 2010, 10:09
Numer GG: 3258225
Herb:
Lokalizacja: Ekorre, Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

SP III/2010 [Triumwir PŚ]

Post autor: Robert I, RS. » 11 lis 2010, 11:24

Archiwum postępowania
POSTANOWIENIE

Dnia 12 czerwca 2010 roku

Sąd Prowincji w Izbie Erbokańskiej w składzie:
Przewodniczący: Prezes SP król senior Edward Artur

po rozpoznaniu
w trybie nieprocesowym
sprawy SP III/2010

z wniosku Triumwira Państwa Świetlików

o rejestrację miast i stolicy

postanawia, co następuje:

I. Rejestruje miasta Państwa Świetlików o nazwach Świetlikowy Puch, Sakura, Kokonik, przy czym Świetlikowy Puch jako wskazaną stolicę prowincji.
II. Stwierdza prawomocność postanowienia z chwilą urzędowego ogłoszenia.

UZASADNIENIE

Zgodnie z art. 4 ust. 1 intermitii z dn. 24 maja 2010 roku w sprawie podziału administracyjnego triumwirowie prowincji obowiązani są do rejestracji miast znajdujących się w ich prowincjach w sądzie powszechnym właściwym dla miasta Temida. Jednocześnie, zgodnie z art. 5 ust. 3 powołanego intermitii są oni również obowiązani do wskazania w sądzie powszechnym stolicy swojej prowincji. Wniosek Triumwira Państwa Świetlików o rejestrację miast Świetlikowy Puch, Sakura i Kokonik, przy czym tego pierwszego jako wskazanej stolicy, wpłynął do sądu w dniu 1 czerwca 2010 roku. Sąd postanowił w całości uwzględniając ten wniosek. Z tego względu środki zaskarżenia nie przysługują.

_________________
(-) Edward I Artur, RS.

Zablokowany

Wróć do „Sala C”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość