STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

SP III/2010 [Triumwir PŚ]

Sprawy administracyjne rozpoznawane przez Sąd Prowincji w ramach jurysdykcji erbokańskiej.
Robert I, RS.
Posty: 605
Rejestracja: 22 cze 2010, 10:09
Numer GG: 3258225
Herb:
Lokalizacja: Ekorre, Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

SP III/2010 [Triumwir PŚ]

Post autor: Robert I, RS. » 11 lis 2010, 11:24

Archiwum postępowania
POSTANOWIENIE

Dnia 12 czerwca 2010 roku

Sąd Prowincji w Izbie Erbokańskiej w składzie:
Przewodniczący: Prezes SP król senior Edward Artur

po rozpoznaniu
w trybie nieprocesowym
sprawy SP III/2010

z wniosku Triumwira Państwa Świetlików

o rejestrację miast i stolicy

postanawia, co następuje:

I. Rejestruje miasta Państwa Świetlików o nazwach Świetlikowy Puch, Sakura, Kokonik, przy czym Świetlikowy Puch jako wskazaną stolicę prowincji.
II. Stwierdza prawomocność postanowienia z chwilą urzędowego ogłoszenia.

UZASADNIENIE

Zgodnie z art. 4 ust. 1 intermitii z dn. 24 maja 2010 roku w sprawie podziału administracyjnego triumwirowie prowincji obowiązani są do rejestracji miast znajdujących się w ich prowincjach w sądzie powszechnym właściwym dla miasta Temida. Jednocześnie, zgodnie z art. 5 ust. 3 powołanego intermitii są oni również obowiązani do wskazania w sądzie powszechnym stolicy swojej prowincji. Wniosek Triumwira Państwa Świetlików o rejestrację miast Świetlikowy Puch, Sakura i Kokonik, przy czym tego pierwszego jako wskazanej stolicy, wpłynął do sądu w dniu 1 czerwca 2010 roku. Sąd postanowił w całości uwzględniając ten wniosek. Z tego względu środki zaskarżenia nie przysługują.

_________________
(-) Edward I Artur, RS.

Zablokowany

Wróć do „Sala C”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość