VII/2017 [SENANCOUR]

Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

VII/2017 [SENANCOUR]

Post autor: RomanoPorfavor »

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
dnia 7 grudnia 2017 roku

POSTANOWIENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
o wszczęciu postępowania przygotowawczego w sprawie o podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko Królestwu.

Na podstawie art. 4 ust. 2 UF o wprowadzeniu Kodeksu karnego Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji postanawia:

I. Wszcząć postępowanie przygotowawcze z doniesienia przekazanego na ręce Ministra w sprawie o podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko Królestwu, tj. z art. 28 Kodeksu Karnego, przez obywatela Królestwa Dreamlandu Gastona de Senancoura.

II. Sprawie nadać sygnaturę VII/2017 [SENANCOUR].
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: VII/2017 [SENANCOUR]

Post autor: RomanoPorfavor »

POSTANOWIENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
z dnia 7 grudnia 2017 roku

W sprawie o sygn. VII/2017 [SENANCOUR], na podstawie art. 4 ust. 2 UF o wprowadzeniu Kodeksu karnego:

1. Wzywam Gastona de Senancoura (NIM 312584) do złożenia wyjaśnień w sprawie znieważenia Królowej Dreamlandu następującymi wypowiedziami: [1] [2] [3] w niniejszym wątku.
2. Wyznaczam termin 4 dni na dokonanie czynności wymienionych w punkcie poprzedzającym i pouczam że osobie wezwanej przysługuje prawo odmowy składania wyjaśnień.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: VII/2017 [SENANCOUR]

Post autor: Gaston de Senancour »

W odniesieniu do punktów 2 i 3 wyjaśnienia składałem przed miesiącem. Czy każda kolejna zmiana rządu oznaczać będzie dla mnie szarpanie za ramię w sprawach z głębokiego archiwum? Zamiast tego chętnie udzielę wywiadu. Nie wiem, w jaki sposób objaśnić mógłbym sens zdania „Mój pies jest ładniejszy i mniej pije”. Jest ładniejszy i mniej pije, co można zweryfikować porównując zdjęcia i dzienny bilans spożycia alkoholu, gdyby był w tym jakiś sens. Wypowiedź miała charakter satyryczny. Obrazić się mogła jedynie osoba niedomagająca intelektualnie, która zinterpretowała tamten post literalnie.

Wypowiedź numer 1, ta o pozowaniu do zdjęć i obciąganiu, to komentarz do grafiki autorstwa mieszkanki Wandystanu. Myślę, że pod moim postem podpisałoby się jakieś piętnaście osób, bo wyraziłem to, co stało się oczywiste. Ujmę to tak. Królowa dociskana jest przez ciężar uwikłań natury towarzyskiej, od którego nie potrafi lub nie chce się uwolnić. Daje sobie obrabiać dół pleców przez kolegów i koleżanki, którzy najwyraźniej mają ją za głupią pindę. Czy znieważyłem? Królowa napisała, że jest rozbawiona. Więc chyba nie znieważyłem. Doniesienie złożył nadgorliwy obywatel, który dał się ostatnio poznać z samowolnego i bezprawnego cenzurowania cudzych postów, ale nie widzę żadnego postępowania w tej sprawie.

Przyjmijmy jednak, że znieważyłem. Niewątpliwie łatwiej będzie mi wymierzyć karę, po podłożyłem się pod konkretny paragraf z kodeksu karnego i w odróżnieniu od Polyny posiadam obywatelstwo. Ci, którzy realnie szkodzą i będą szkodzić, pozostaną bezkarni. Krótko mówiąc: czekam na zdjęcie gołej dupy królowej Karoliny i wyrok skazujący dla tego, kto w swej nadgorliwości to zdjęcie skomentuje przy pełnej bezkarności dla publikującego.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: VII/2017 [SENANCOUR]

Post autor: RomanoPorfavor »

POSTANOWIENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
z dnia 7 grudnia 2017 roku

W sprawie o sygn. VII/2017 [SENANCOUR], na podstawie art. 4 ust. 2 UF o wprowadzeniu Kodeksu karnego:

1. Przyjmuję wyjaśnienia Gastona de Senancoura.
2. Zamykam postępowanie przygotowawcze. Postanowienie o wyniku postępowania zostanie ogłoszone odrębnie.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Prokuratury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości