STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

[Oddalone] Zawiad. o możliwości popełnienia przestępstwa

Archiwum spraw zakończonych przez Prokuraturę Generalną Królestwa.
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
Herb:
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

[Oddalone] Zawiad. o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Siergiusz Asketil » 13 paź 2017, 12:13

Alizon, dnia 13 października 2017 r.
do
Prokuratury Generalnej Królestwa Dreamlandu

Z A W I A D O M I E N I E
Zwracam się z prośbą o zbadanie, czy działalność Daniela von Witta (NIM 877416) w ramach instytucji Sułtanat Wittasydów (NIFI A62683) nie spełnia przesłanek z art. 25 Kodeksu Karnego.

Sułtanat Wittasydów, poprzez przejęcie ziemi niczyjej — Ziemi Franciszka Józefa, stał się posiadaczem rozległych terytoriów. Spełnił zatem wszelkie wymagania, aby uznać go za podmiot prawa międzynarodowego. Funkcjonuje jednak jako instytucja prywatna zarejestrowana na obszarze Królestwa Dreamlandu, a co za tym idzie — podlega dreamlandzkim przepisom prawnym.

Działalność Sułtanatu Wittasydów może zostać uznana jako działalność Królestwa, co bezsprzecznie wpłynie na obniżenie zaufania do Dreamlandu na arenie międzynarodowej. Proszę zatem o sprawdzenie, czy decyzje podejmowane przez Daniela von Witta w ramach tej organizacji nie są działaniami podejmowanymi przeciwko Królestwu.
(—) markiz Asketil

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13086
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Re: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Daniel von Witt » 13 paź 2017, 14:03

POSTANOWIENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
o odmowie wszczęcia postępowania przygotowawczego

Na podstawie art. 4 ust. 2 Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 roku o wprowadzeniu Kodeksu karnego [BPSK Nr 5742] Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji postanawia:

I. ODMÓWIĆ wszczęcia postępowania przygotowawczego.

II. Postanowienie jest skuteczne w chwili ogłoszenia.

(-) Daniel von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość