DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

[Oddalone] Zawiad. o możliwości popełnienia przestępstwa

Archiwum spraw zakończonych przez Prokuraturę Generalną Królestwa.
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
Herb:
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

[Oddalone] Zawiad. o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Siergiusz Asketil » 13 paź 2017, 12:13

Alizon, dnia 13 października 2017 r.
do
Prokuratury Generalnej Królestwa Dreamlandu

Z A W I A D O M I E N I E
Zwracam się z prośbą o zbadanie, czy działalność Daniela von Witta (NIM 877416) w ramach instytucji Sułtanat Wittasydów (NIFI A62683) nie spełnia przesłanek z art. 25 Kodeksu Karnego.

Sułtanat Wittasydów, poprzez przejęcie ziemi niczyjej — Ziemi Franciszka Józefa, stał się posiadaczem rozległych terytoriów. Spełnił zatem wszelkie wymagania, aby uznać go za podmiot prawa międzynarodowego. Funkcjonuje jednak jako instytucja prywatna zarejestrowana na obszarze Królestwa Dreamlandu, a co za tym idzie — podlega dreamlandzkim przepisom prawnym.

Działalność Sułtanatu Wittasydów może zostać uznana jako działalność Królestwa, co bezsprzecznie wpłynie na obniżenie zaufania do Dreamlandu na arenie międzynarodowej. Proszę zatem o sprawdzenie, czy decyzje podejmowane przez Daniela von Witta w ramach tej organizacji nie są działaniami podejmowanymi przeciwko Królestwu.
(—) markiz Asketil

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13119
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Re: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Daniel von Witt » 13 paź 2017, 14:03

POSTANOWIENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
o odmowie wszczęcia postępowania przygotowawczego

Na podstawie art. 4 ust. 2 Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 roku o wprowadzeniu Kodeksu karnego [BPSK Nr 5742] Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji postanawia:

I. ODMÓWIĆ wszczęcia postępowania przygotowawczego.

II. Postanowienie jest skuteczne w chwili ogłoszenia.

(-) Daniel von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość