DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

[Oddalone] Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Archiwum spraw zakończonych przez Prokuraturę Generalną Królestwa.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13121
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

[Oddalone] Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Daniel von Witt » 8 sie 2017, 12:04

Szanowny Panie Ministrze,

w związku z groźbami bezprawnymi wysuwanymi pod moim adresem w postach numer 1 i 2 przez JKW Conrada Darosareier-Stattoerr - Regenta Dreamlandu składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa z art. 46 Kodeksu Karnego: "Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania lub zaniechania, podlega karze grzywny albo karze ograniczenia wolności na czas nie krótszy od 14 dni.". Groźby Regenta wobec mojej osoby uważam za bezprawne, ponieważ Regent Królestwa Dreamlandu nie jest osobą upoważnioną do stosowania środka porządkowego nadzoru, gdyż stosowna ustawa federalna o forum dyskusyjnym takie prawo daje Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz powoływanym przez niego moderatorom forum. Obecnie żaden moderator nie jest powołany, więc prawo stosowania nadzoru ma tylko MSWiA. Regent ma jednak uprawnienia administracyjne, więc technicznie może stosować nadzór, choć robiłby to nielegalnie. Ponadto moje wypowiedzi, za które Regent mi grozi nie naruszają ustawy o forum. W związku z powyższym wnoszę o rozpoczęcie ścigania podejrzanego.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1390
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Post autor: Torkan Ingawaar » 14 sie 2017, 11:23

POSTANOWIENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
o odmowie wszczęcia postępowania przygotowawczego

Na podstawie art. 4 ust. 2 Ustawy Federalnej z dnia 28 października 2016 roku o wprowadzeniu Kodeksu karnego [BPSK Nr 5742] Minister Sprawiedliwości postanawia:

I. Odmówić wszczęcia postępowania przygotowawczego.

(-) Torkan Ingawaar
Minister Sprawiedliwości
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość