STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

II/2010

Archiwum spraw zakończonych przez Prokuraturę Generalną Królestwa.
Martin van Buuren

II/2010

Post autor: Martin van Buuren » 26 lis 2010, 12:49

POSTANOWIENIE
PROKURATORA GENERALNEGO KRÓLESTWA
z dnia 20 września 2010 roku

Na podstawie art. 3 ust. 1 (1) ustawy federalnej z dnia 9 października 2002 roku o Prokuraturze [tekst jednolity z 19 czerwca 2007 roku] postanawiam, co następuje:

I. Wszcząć postępowanie wyjaśniające w sprawie piastowania urzędu Namiestnika Koronnego przez osobę do tego nieuprawnioną.

II. Nadać sprawie sygnaturę II/2010.

UZASADNIENIE:
W związku w wpłynięciem zawiadomienia do Prokuratury Generalnej w sprawie naruszenia przepisów art. 14 ust. 1 UF o obywatelstwie, PGK postanawia wszcząć postępowanie celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. W związku z pisemna prośbą dane zawiadamiającego pozostają utajnione.

(-) Martin markiz van Buuren
Prokurator Generalny Królestwa

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość