Wyjaśnienia w sprawie I/2013 [VON RICHTOFFEN]

Biuro podawcze i wstępna kontrola pism wpływających do Sądu Prowincji.
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Wyjaśnienia w sprawie I/2013 [VON RICHTOFFEN]

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

(Wyjaśnienia składam tutaj, ponieważ w temacie do tego przeznaczonym nie mam możliwości odpowiedzi)


Wysoki Sądzie!
Oskarża się mnie o udział w działalności obcego wywiadu lub innej organizacji wirtualnej przeciwko Królestwu Dreamlandu. Nie do końca rozumiem, kiedy dokładnie działałem na szkodę Dreamlandu, jeżeli chodzi o Pana Martina Schlesingera, to Pan Kantazo wyjaśnił w liście otwartym, jednak ja złożę wyjaśnienia raz jeszcze. Próba werbunku P.Schlesingera była moją prywatną inicjatywą (nawiasem mówiąc podjętą bez zgody moich towarzyszy). P.Kantazo odbył na GG, o ile dobrze pamiętam dwie rozmowy z P.Schlesingerem. Wstępnie chciał go wprowadzić w nasz projekt, jednak był bardzo krytycznie nastawiony do werbunku P.Shlesingera i w trzeciej wiadomości na GG napisał mu, iż tworzenie państwa zostało zawieszone do odwołania, jako przyczynę podając możliwość posądzenia o szpiegostwo. W rzeczywistość istniało już wtedy forum Królestwa Aryunu i dwie strony, tegoż państwa. Więc jak mogliśmy chcieć namówić do odejścia z KD, lub ograniczenia aktywności P.Schlesingera, skoro P.Kantazo wykluczył go z całego projektu i zażądał zaprzestania przeze mnie prób werbunku na terenie KD i w ogóle. Tyle o podbieraniu obywateli . Teraz zarzuty o konspirację i inflirtację. Najpierw pierwszy zarzut; jako konspirację rozumiem, działania objęte ścisłą tajemnicą. Jak moglibyśmy być konspiratorami skoro o naszych zamiarach mówiliśmy Panu de la Vedze, na GG, podczas rozmowy o interesach, ja mówiłem mu o tym nawet wcześniej, gdzie tu konspiracja? Pani de Willibald, mówiła, iż skoro się ukrywamy to zdajemy sobie sprawę, że działamy wbrew prawu, oczywiście każdy obawiający się kary konspirator, terrorysta i wywrotowiec, idzie z tą informacją do Namiestnika Koronnego Unii Saudadzkiej, Sekretarza Generalnego partii rządzącej i Marszałka Armii.Teraz inflirtacja. W KD najważniejsze sprawy omawiają ludzie władzy bez wiedzy obywateli i Narodowi przedstawiają, dopiero gotowe owoce swej pracy. My, jednak do żadnych tajnych danych nie mieliśmy dostępu. Znaczy ja miałem, chciałem przekazać Aryunowi przepis na furlandzkie wino i w ten sposób pogrążyć KD w chaosie i bezprawiu. Mam nadzieję, że odpowiedziałem na wszystkie oskarżenia, co prawda moi towarzysze broni sądzą, że w takim procesie wyrok zawsze będzie stronniczy i nie będzie to miało większego wpływu na naszą sytuację, jednak ja składam te wyjaśnienia licząc na bezstronny wyrok. Jeśliby moje wyjaśnienia nie były wystarczające proszę wskazać w jakim miejscu a natychmiast je uzupełnię.

sir Tobiasz von Richtoffen
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Wyjaśnienia w sprawie I/2013 [VON RICHTOFFEN]

Post autor: Marcin Mikołaj »

ZARZĄDZENIE JEGO KROLEWSKIEJ MOŚCI
W GABINECIE PREZESA SĄDU KRÓLESTWA


I. Przekazać oświadczenie do Sadu Prowincji jako właściwego ze względu na prowadzone postępowanie.

II. Pouczyć składającego, iż wszelkie oświadczenia składa się na wezwanie sądu oraz w działach do tego przeznaczonych.

III. Zarządzenie jest skuteczne z chwila ogłoszenia.

(-) Marcin I Mikołaj, R.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kancelaria Sądu Prowincji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość