DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 4 wyniki

autor: Slawomir Ignaszewicz
18 cze 2019, 18:00
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: [Orędzie Królewskie] Czas ryzyka, czas szansy
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 4027

Re: [Orędzie Królewskie] Czas ryzyka, czas szansy

Jak Jego Okupacja krzyczy, że go biją demony przeszłości, to się zjawiam, aby powiedzieć - no siema, stary durniu. :)
autor: Slawomir Ignaszewicz
18 cze 2019, 17:53
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: Co można zrobić w Dreamlandzie?
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 764

Re: Co można zrobić w Dreamlandzie?

Wasza Okupacjo, Nikogo nie powinno obchodzić, co Wasza Okupacja robi w świecie realnym, ale żeby sama Okupacja wylewała w świecie wirtualnym swoje problemy w pracy, w życiu rodzinnym itd., to nie świadczy dobrze o Waszej Okupacji. Ludzie nie będą nic robić, bo Jarosław Wawrzyniak został skazany za w...
autor: Slawomir Ignaszewicz
18 cze 2019, 17:45
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: [Proklamacja Królewska] Kryzys
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 2263

Re: [Proklamacja Królewska] Kryzys

Jak można reklamować kryzys i to jeszcze król to robi... Na mój gust to jest przybicie osinowym kołkiem króla tej krainy do swej trumny, ale skoro lubi reklamowanie bycie martwym, karanie żywych i umarłych za bzdury, to na to nie ma mojej zgody, Wasza Okupacjo. :)
autor: Slawomir Ignaszewicz
18 cze 2019, 17:38
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: Rojalistyczna Partia Dreamlandu - odrodzenie - zapisy do partii
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 457

Re: Rojalistyczna Partia Dreamlandu - odrodzenie - zapisy do partii

Witam Panie Leszku, Chciałbym dołączyć do Pańskiej partii, aby niektórym wyperswadować, że royal nie znaczy loyal. Nie bez powodu powstało słowo "royal", aby mylić je z "loyal". Pewnej grupie osób w Dreamlandzie się to myli, a nawet w przeszłości im się to myliło, kiedy czyścili klozety sarmackie na...

Wyszukiwanie zaawansowane