DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 3 wyniki

autor: Damian Zaleski
8 mar 2015, 21:54
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam.... czy jakoś tak :)
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1497

Re: Witam.... czy jakoś tak :)

Dobrze, więc tak: Interesuję się transportem zbiorowym (KM), dziennikarstwem (piszę czasem do lokalnych gazet). Lubię spędzać czas przy grach komputerowych i narzekać (nie, nie jestem polakiem, jestem ślązakiem). Nie wiem czym mogłaby się zajmować moja postać, preferuję coś co nie wymagałoby dużego ...
autor: Damian Zaleski
8 mar 2015, 19:22
Forum: Program START - Poradnik dla nowicjuszy
Temat: Jesteś "Nowym"? Przedstaw się...
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 12909

Re: Jesteś "Nowym"? Przedstaw się...

Witam!
Przyszedłem tutaj bo Unia wydaje mi się najaktywniejszym regionem Dreamlandu, a chciałbym spróbować swoich sił w mikronacjach.
autor: Damian Zaleski
8 mar 2015, 18:58
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam.... czy jakoś tak :)
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1497

Witam.... czy jakoś tak :)

Witam wszystkich!
Zwę się Jakub (oczywiście w ramach Dreamlandu zmyśliłem inne dane). To już drugie moje podejście, już raz próbowałem dołączyć ale skończyło się to napisaniem tematu w tym dziale. Mam nadzieję że tym razem mi się to uda :) .
Pozdrawiam.

Wyszukiwanie zaawansowane