STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Znaleziono 4 wyniki

autor: Osama bin Ramzani
4 kwie 2015, 15:48
Forum: Zagranica
Temat: Federacja Al Rajn przeszła na domenę eu!
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 642

Federacja Al Rajn przeszła na domenę eu!

Salam alejkum! Pragnę powiadomić Jego Królewską Mość Marcina I Mikołaja oraz pozostałych obywateli Królestwa Dreamlandu, że od dnia 29 marca Federacja Al Rajn Funkcjonuje pod nowym adresem: http://alrajn.eu (strona) oraz http://forum.alrajn.eu (forum). z poważaniem: (-) Jego Sułtańska Mość Osama bin...
autor: Osama bin Ramzani
28 cze 2011, 18:53
Forum: Zagranica
Temat: Wielkie Księstwo Solardii
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 946

Re: Wielkie Księstwo Solardii

Swego czasu dużo rozmawiałem z JKM Morfeuszem Tylerem na temat Solardii głównie na temat jej reanimacji i zawsze kończyło się na deklaracjach. Kiedyś to było naprawdę ciekawe państwo z perspektywami, które jednak zostało doprowadzone do upadku. Jestem ciekawy czy Solardia powróci do świata żywych ;)
autor: Osama bin Ramzani
22 sie 2010, 19:10
Forum: Zagranica
Temat: Sprawy organizacyjne.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 564

Re: Sprawy organizacyjne.

Wspaniale, że Królestwo Dreamlandu przełamało się i postawiło na forum, to naprawdę dobry wybór. Powiem szczerze, że teraz będę chętniej tutaj zaglądał. No a co do Federacji Al Rajn to obecnie jesteśmy w trakcie kampanii wyborczej.

Pozdrawiam Waszą Wysokość i wszystkich dreamlandczyków :)
autor: Osama bin Ramzani
22 sie 2010, 19:06
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: Mikronacje w kryzysie - przegląd Simona McMelkora
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2163

Re: Mikronacje w kryzysie - przegląd Simona McMelkora

Mało czytelne jest to całe zestawienie.

Wyszukiwanie zaawansowane