DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 4 wyniki

autor: Osama bin Ramzani
4 kwie 2015, 15:48
Forum: Zagranica
Temat: Federacja Al Rajn przeszła na domenę eu!
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 677

Federacja Al Rajn przeszła na domenę eu!

Salam alejkum! Pragnę powiadomić Jego Królewską Mość Marcina I Mikołaja oraz pozostałych obywateli Królestwa Dreamlandu, że od dnia 29 marca Federacja Al Rajn Funkcjonuje pod nowym adresem: http://alrajn.eu (strona) oraz http://forum.alrajn.eu (forum). z poważaniem: (-) Jego Sułtańska Mość Osama bin...
autor: Osama bin Ramzani
28 cze 2011, 18:53
Forum: Zagranica
Temat: Wielkie Księstwo Solardii
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1053

Re: Wielkie Księstwo Solardii

Swego czasu dużo rozmawiałem z JKM Morfeuszem Tylerem na temat Solardii głównie na temat jej reanimacji i zawsze kończyło się na deklaracjach. Kiedyś to było naprawdę ciekawe państwo z perspektywami, które jednak zostało doprowadzone do upadku. Jestem ciekawy czy Solardia powróci do świata żywych ;)
autor: Osama bin Ramzani
22 sie 2010, 19:10
Forum: Zagranica
Temat: Sprawy organizacyjne.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 614

Re: Sprawy organizacyjne.

Wspaniale, że Królestwo Dreamlandu przełamało się i postawiło na forum, to naprawdę dobry wybór. Powiem szczerze, że teraz będę chętniej tutaj zaglądał. No a co do Federacji Al Rajn to obecnie jesteśmy w trakcie kampanii wyborczej.

Pozdrawiam Waszą Wysokość i wszystkich dreamlandczyków :)
autor: Osama bin Ramzani
22 sie 2010, 19:06
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: Mikronacje w kryzysie - przegląd Simona McMelkora
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2348

Re: Mikronacje w kryzysie - przegląd Simona McMelkora

Mało czytelne jest to całe zestawienie.

Wyszukiwanie zaawansowane