TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Znaleziono 4 wyniki

autor: Osama bin Ramzani
4 kwie 2015, 15:48
Forum: Dzielnica dyplomatyczna
Temat: Federacja Al Rajn przeszła na domenę eu!
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 726

Federacja Al Rajn przeszła na domenę eu!

Salam alejkum! Pragnę powiadomić Jego Królewską Mość Marcina I Mikołaja oraz pozostałych obywateli Królestwa Dreamlandu, że od dnia 29 marca Federacja Al Rajn Funkcjonuje pod nowym adresem: http://alrajn.eu (strona) oraz http://forum.alrajn.eu (forum). z poważaniem: (-) Jego Sułtańska Mość Osama bin...
autor: Osama bin Ramzani
28 cze 2011, 18:53
Forum: Dzielnica dyplomatyczna
Temat: Wielkie Księstwo Solardii
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1170

Re: Wielkie Księstwo Solardii

Swego czasu dużo rozmawiałem z JKM Morfeuszem Tylerem na temat Solardii głównie na temat jej reanimacji i zawsze kończyło się na deklaracjach. Kiedyś to było naprawdę ciekawe państwo z perspektywami, które jednak zostało doprowadzone do upadku. Jestem ciekawy czy Solardia powróci do świata żywych ;)
autor: Osama bin Ramzani
22 sie 2010, 19:10
Forum: Dzielnica dyplomatyczna
Temat: Sprawy organizacyjne.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 671

Re: Sprawy organizacyjne.

Wspaniale, że Królestwo Dreamlandu przełamało się i postawiło na forum, to naprawdę dobry wybór. Powiem szczerze, że teraz będę chętniej tutaj zaglądał. No a co do Federacji Al Rajn to obecnie jesteśmy w trakcie kampanii wyborczej.

Pozdrawiam Waszą Wysokość i wszystkich dreamlandczyków :)
autor: Osama bin Ramzani
22 sie 2010, 19:06
Forum: Plac Seniorów
Temat: Mikronacje w kryzysie - przegląd Simona McMelkora
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 2510

Re: Mikronacje w kryzysie - przegląd Simona McMelkora

Mało czytelne jest to całe zestawienie.

Wyszukiwanie zaawansowane