DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 1 wynik

autor: Daniel Łukasz
18 gru 2014, 17:21
Forum: Kultura i sport
Temat: [Kurier] Awara - czy jest czym zawracać sobie głowę?
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 5223

Re: [Kurier] Awara - czy jest czym zawracać sobie głowę?

Panie von Witt, na początku chciałbym powitać wszystkich tu zgromadzonych, ponieważ jest to moja pierwsza (od... dawna, o ile nie zupełnie pierwsza) wiadomość w Królestwie. Skoro był Pan łaskaw zacytować moją wypowiedź skierowaną do diuka Browarczyka, chciałbym jedynie zauważyć, że jestem obywatelem...

Wyszukiwanie zaawansowane