DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 1 wynik

autor: Juan Lorenzo de Leon
21 paź 2014, 20:40
Forum: Zagranica
Temat: Zaproszenie na koronację Ojca Świętego Klemensa III
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 723

Zaproszenie na koronację Ojca Świętego Klemensa III

http://www.rotria.boo.pl/herbrotrii.png I nthronizare C lementum T ertium Dwór Patriarszy pragnie zaprosić Jego Królewską Mość Marcina I Mikołaja oraz wszystkich Obywateli Królestwa Dreamlandu na uroczystości intronizacji Ojca Świętego Klemensa III, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 paź...

Wyszukiwanie zaawansowane