DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 1 wynik

autor: Dundan
20 lip 2014, 22:15
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witajcie, drodzy!
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1192

Witajcie, drodzy!

Witam wszem i wobec! Bardzo mi miło :D Jestem tutaj kompletnie zielony i na dzień dzisiejszy niewiele rozumiem w zakresie tego, jak należy się tu zachować, co mówić. Mam jednak nadzieję, że z Waszą pomocą jakoś przebrnę przez ten najgorszy etap. Otóż, bardzo mnie interesuje sam fakt istnienia czegoś...

Wyszukiwanie zaawansowane