DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 3 wyniki

autor: Daniel Levittoux
2 sie 2014, 13:16
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: Mikroświat
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 477

Mikroświat

Dzień dobry Dreamlandzie ponownie! Mając chwilę czasu postanowiłem wrócić do Królestwa poczytać nieco nowych nowości. Zauważyłem, że ostatnio Kurier Dreamlandzki nabrał rozpędu i coraz częściej pojawiają się artykuł. Bardzo dużo ostatnio dowiedziałem się o Surmenii i tamtejszej polityce oraz o surm...
autor: Daniel Levittoux
19 lut 2014, 21:23
Forum: Polityka i społeczeństwo
Temat: Test polityczny
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 2229

Re: Test polityczny

Jak w każdym teście - wychodzi tak samo.
Wolność gospodarcza: 19
więcej od 44.1% uczestników testu

Tradycjonalizm:15
więcej od 55.4% uczestników testu

Wolności obywatelskie:54
więcej od 90.3% uczestników testu


Najbliższa Ci ideologia to: Faszyzm
autor: Daniel Levittoux
19 lut 2014, 21:16
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam!
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 892

Witam!

Witam serdecznie Dreamland! Nazywam się Daniel Levittoux, przyjechałem tutaj na zaproszenie Leonida von Lampe. Z mikronacjami miałem do czynienia, aczkolwiek nie bezpośrednio. Uczestniczyłem w życiu Republiki Wirtualnego Świata, gdzie nie chętnie odnoszono się do "RWŚ" jako mikronacji. Już trochę c...

Wyszukiwanie zaawansowane