DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 4 wyniki

autor: ivoka
17 sie 2013, 13:05
Forum: Gospodarka
Temat: [Ataman] Co nas czeka - todo lista i inne
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 798

Re: [Ataman] Co nas czeka - todo lista i inne

Przepraszam, jeśli się wtrącam, ale toczy się tu bardzo ciekawa dyskusja. Może zamiast pdf taka zawartość przechowywana by była w bazie i stamtąd pobierana? Tak jak na tym forum:) Ewentualnie klucz produktu w jakimś prostym szyfrowaniu (base64encode?) i zapisywanie do jakieś tabeli z uprawnieniami u...
autor: ivoka
17 sie 2013, 12:37
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam Was wszystkich
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 646

Re: Witam Was wszystkich

Okoliczności inne i owszem. Dziękuję za miłe powitanie.
Współpracy również nie wykluczam.

Pozdrawiam!
autor: ivoka
16 sie 2013, 14:56
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: WPRD!
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5257

Re: WPRD!

To i ja się zamelduję w wątku:)
autor: ivoka
16 sie 2013, 14:40
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam Was wszystkich
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 646

Witam Was wszystkich

Witam bardzo serdecznie, Wpadłem z odwiedzinami, zobaczyć czym się obecnie Dreamland zajmuje, co ciekawego porabiacie i zrobić parę fotek. Bo kiszenie się w jednym tylko miejscu na zdrowie nie wpływa, czego sam nie raz dawałem dowody. Czym się zajmuję? Jestem sarmackim "celebrytą" i "artystom", obec...

Wyszukiwanie zaawansowane