DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 2 wyniki

autor: PiusKnypke
2 cze 2013, 20:54
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 640

Re: Witam

Korzystam z GG numer 44055771.
Realnie to interesuję się gastronomią, muzyką rosyjską, podróżami i polityką krajową.
Jednak największym moim hobby jest Konkurs Piosenki Eurowizji, lubię słuchać piosenek przedstawiających w pewien sposób kraj starego kontynentu.
autor: PiusKnypke
2 cze 2013, 20:40
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 640

Witam

Witam, pewnie domyślacie się że jestem tutaj nowy. Zajrzałem tu przez przypadek i spodobało mi się to wirtualne Królestwo. Nie ukrywam, że jestem tutaj trochę zagubiony-pewnie jak każdy na początku. ;) Na początku chciałbym się poprzyglądać a potem, kto wie może zainteresuję się tutaj polityką. :) P...

Wyszukiwanie zaawansowane