DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 1 wynik

autor: Jean de Mountbatten
15 gru 2011, 19:34
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam Serdecznie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 528

Witam Serdecznie

Pragnę powitać wszystkich obywateli królestwa, waszą królewską mość i wszystkich dostojników państwowych. Moje doświadczenie w mikronacjach może jest i duże, ale większość z tych v - państw upadło, ale czym jest mała mikronacja do ogromnego Dreamlandu.

Wyszukiwanie zaawansowane