TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Znaleziono 3 wyniki

autor: Josef
28 lis 2011, 19:40
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 784

Re: Witam.

Dziękuje :D

Może jeszcze powiem czy się interesuje. Głównie jest to historia iraz piłka nożna. W tym pierwszym kierunku się kształce póki co w 2 klasie Liceum
autor: Josef
28 lis 2011, 19:19
Forum: Dzielnica rozrywkowa
Temat: Otwarta Liga Piłkarska
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 7101

Re: Otwarta Liga Piłkarska

Popieram Panów oraz wyrarzam checi trenowania jakieś drużyny.
autor: Josef
27 lis 2011, 16:55
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam.
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 784

Witam.

Witam Panów i Panie.

Jestem tu nowy więc powoli się wszystkiego ucze. Mam nadzieje też że podacie mi Państwo kilka rad na początek moje życia tutaj. Dodam jeszcze że jest to moja pierwsza mikronacja.

Wyszukiwanie zaawansowane