DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Znaleziono 1 wynik

autor: jkmla
28 gru 2010, 22:30
Forum: Jesteś tutaj nowy?
Temat: Witam!
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1047

Re: Witam!

Witam serdecznie! Pozwoliłem sobie dołączyć do tego tematu, aby nie robić niepotrzebnego bałaganu z kolejnym. Wybrałem się do Królestwa Dreamlandu w podróż z rodzimej Teutonii. Podobnie jak autor wątku w Dreamlandzie nie jestem po raz pierwszy, a nawet w miarę na bieżąco śledzę wydarzenia jakie mają...

Wyszukiwanie zaawansowane