STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Oglądasz profil – Tomasz von Habsburg

Awatar użytkownika
Nazwa użytkownika:
Tomasz von Habsburg
Grupy:
Numer Identyfikacji Mieszkańców:
659175
Herb:
t10
Zainteresowania:
Polityka, teologia, ekonomia, informatyka, humanistyka, prawo, historia, wojskowość
Zawód:
Szef Królewskich Służb Informatycznych, Minister Spraw Wewnętrznych, Członek Rady Unii Saudadzkiej, Deputowany i b. Wicemarszałek Parlamentu Królewskiego, Baron Nadnetawii, b. Marszałek Dworu Królewskiego, WiceMSWiA w rządzie PTR, b. prezes ZZ Bombardier SA, MG i MSWiA w rządzie Oskara ben Groznego Witta, MPiR w trzecim rządzie Daniela von Witta, b. ambasador Królestwa Dreamlandu w Sarmacji
Lokalizacja:
Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)

Skontaktuj się z Tomasz von Habsburg

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
3 maja 2016, 16:55
Ostatnio aktywny:
-
Liczba postów:
1329 | Posty użytkownika
(1.89% wszystkich postów / średnio dziennie: 1.16)
Najaktywniejszy na forum:
Polityka i społeczeństwo
(Posty: 134 / 10.08% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Nikt się nie spodziewał dreamlandzkiej inkwizycji...
(Posty: 32 / 2.41% wszystkich postów użytkownika)